Który plan ubezpieczenia samochodu jest najlepszy?

Biorącto pod uwagę, Najlepszym wyborem Money dla najlepszego pakietu pokrycia jest Amica Mutual, który charakteryzuje się również najwyższą ogólną satysfakcją klienta przyznaną J., re. Najlepsze firmy ubezpieczeniowe zapewniają swoim klientom więcej niż tylko zasięg, którego chcą za rozsądną cenę. Zapewniają również doświadczenie klienta od wyceny do roszczenia, w tym bezproblemowy sposób zarządzania politykami i dokonywania płatności. American Family oferuje szereg zniżek dla kierowców w niektórych stanach, w tym za lojalność, ukończenie kursu jazdy obronnej i dla uczniów wyjeżdżających do szkoły.

Firmaposiada również aplikacje do monitorowania jazdy, umożliwiając dobrym kierowcom zarabianie rabatów. Auto-Owners ma aplikację do śledzenia Twojej jazdy. Dobrzy kierowcy mogą uzyskać zniżkę za unikanie silnego hamowania i ostrych zakrętów, wraz z innymi bezpiecznymi zachowaniami. Możesz uzyskać wszystkie standardowe ubezpieczenie samochodowe od NJM, wraz z dodatkami, w tym nowym pokryciem wymiany samochodu dla samochodów z mniej niż 15,000 mil i pokryciem zwierząt domowych, które płaci za rachunki weterynarza, jeśli zostaną ranni w ubezpieczonym wypadku samochodowym.

Możeszrównież dodać ubezpieczenie luki, aby spłacić kredyt samochodowy, jeśli Twój pojazd zostanie skradziony lub zsumowany. Jeśli musisz przejść przez proces reklamacyjny, możesz nawet nie zauważyć wzrostu stawek. Klienci, którzy zdecydują się na określone ulepszenia, mogą zdobyć „Punkty Advantage za dobrą jazdę, odnowienie polityki i polecanie innych kierowców. Punkty te można wykorzystać do utrzymania aktualnej stawki po wypadku.

Amicaoferuje również bezpłatną naprawę szkła, bezpłatną wymianę zamka i bezpłatną naprawę poduszek powietrznych po wdrożeniu. Firma oferuje zniżki kierowcom w niektórych stanach za posiadanie wielu samochodów, bycie dobrym kierowcą i posiadanie ucznia w szkole. State Farm ma aplikację do bezpiecznej jazdy, która może żyć na telefonie lub przez OnStar. Możesz otrzymać zniżkę, przestrzegając zasad i rozsądnie jeżdżąc.

AutoClub Group oferuje wiele opcji ubezpieczenia samochodu , takie jak ubezpieczenie wspólnego przejazdów i ubezpieczenie producenta oryginalnego sprzętu, który płaci za części zamienne od producenta, zamiast części zamiennych, jeśli jesteś w katastrofie objętej ubezpieczeniem. W przeciwieństwie do niektórych ubezpieczycieli AAA, Auto Club Group ma aplikację, w której możesz zarządzać zarówno polisą ubezpieczeniową samochodu , jak i członkostwem AAA. Wśród dużych ubezpieczycieli Liberty Mutual oferuje więcej rabatów niż ktokolwiek inny niż American Family. Na przykład kierowcy mogą zaoszczędzić, płacąc rachunki online, prowadząc pojazd hybrydowy lub elektryczny, i posiadanie domu.

StateFarm to nasz ogólnie najlepszy wybór, ponieważ oferuje niedrogie i kompleksowe ubezpieczenie w całym kraju. Ten dostawca ma również duże zadowolenie klientów i oceny finansowe. Oznacza to również, że niekoniecznie będziesz wiedzieć, czy otrzymujesz lepszą obsługę roszczeń w porównaniu z innymi ubezpieczycielami. Wszystkie produkty ubezpieczeniowe podlegają warunkom obowiązującej polisy ubezpieczeniowej, a wszystkie powiązane decyzje (takie jak zatwierdzenie ubezpieczenia, składki, prowizje i opłaty) oraz obowiązki polisy są wyłączną odpowiedzialnością ubezpieczyciela ubezpieczeniowego.

Ponownaocena obecnej polisy corocznie przed odnowieniem, lub za każdym razem, gdy wprowadzasz zmiany w życiu, które wpływają na to, kto prowadzi Twój samochód, może zapewnić, że otrzymujesz rodzaj i poziom ubezpieczenia, którego potrzebujesz i na który możesz sobie pozwolić. Jeśli poprosisz o wycenę ubezpieczenia samochodu, gdy nadal jesteś ubezpieczony w innej firmie, otrzymasz zniżkę do 10%. Średnie składki są obliczane dla pełnej polisy ubezpieczeniowej, jak opisano w metodologii ubezpieczenia samochodu MoneyGeek. Jeśli to kupisz, nie musisz się martwić, że Twój nowy samochód straci wartość, gdy tylko odjedziesz go z parkingu.

Abyznaleźć najlepsze ubezpieczenie samochodu dla siebie, dowiedz się, jaki budżet oraz ile i jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś bezpiecznym kierowcą, czy masz wiele pojazdów w ramach jednej polisy, możesz zaoszczędzić na stawkach ubezpieczenia samochodu State Farm. Chociaż każdy ubezpieczyciel umożliwia sprawdzenie polisy w dowolnym momencie, ta zaplanowana kontrola zachęca klientów do wyjaśnienia wszelkich pytań dotyczących ich polityki i korzyści, wprowadzania zmian w ich zasięgu zgodnie z obecnymi i przyszłymi potrzebami oraz stosowania dostępnych rabatów. Oprócz ubezpieczenia, Les był redaktorem wiadomości i reporterem w Patch and Community Newspaper Company, a także zajmował się opieką zdrowotną, kredyty hipoteczne, karty kredytowe i pożyczki osobiste dla wielu stron internetowych.

Ubezpieczenieobowiązkowe przez państwo jest minimalne w przypadku jazdy, i zazwyczaj nie obejmuje uszkodzeń samochodu, co wymaga dodatkowego ubezpieczenia. .