Gdzie w Wielkiej Brytanii ma najtańsze ubezpieczenie samochodu?

Liverpooljest najdroższym dużym miastem w Wielkiej Brytanii pod kątem ubezpieczenia samochodu, podczas gdy Aberdeen jest najtańszy. Najtańsze i najdroższe duże miasta Wielkiej Brytanii w zakresie ubezpieczeń samochodowych zostały ujawnione przez świeże badania. To są najlepsze 10 lokalizacje w Wielkiej Brytanii w przystępnych cenach składek na ubezpieczenie samochodu , według kwartalnych badań MoneySupermarket. One Sure Insurance szybko stał się jednym z wiodących niezależnych brokerów ubezpieczeniowych w Wielkiej Brytanii.

Zbiegiem lat nawiązaliśmy zdrową współpracę z wieloma ubezpieczycieli, co pozwala nam przekazywać oszczędności bezpośrednio na konsumenta (Ciebie). Jeśli szukasz wiodącego niezależnego brokera ubezpieczeń samochodowych , może się okazać, że One Sure Insurance jest w stanie zapewnić niedrogie oferty ubezpieczenia samochodu w porównaniu do niektórych większych porównywarek ubezpieczeń samochodowych. Jeśli wolisz przeprowadzić wycenę online, oferujemy prosty i łatwy w użyciu formularz wyceny ubezpieczenia samochodu, który pozwoli nam zebrać wszystkie niezbędne informacje o Tobie i Twoim pojeździe. Wszystko, czego od Ciebie wymagamy, to dane osobowe, takie jak data urodzenia, kod pocztowy i Twoja kariera, a także informacje dotyczące Twojego doświadczenia z jazdy, nawyków i pojazdu silnikowego.

Powypełnieniu formularza, jeden z naszych wyspecjalizowanych agentów sprzedaży ubezpieczeń samochodowych z przyjemnością przejdzie do Twojej wyceny i przedstawi indywidualnie dostosowaną ofertę ubezpieczenia samochodu. Będziemy mogli doradzić w zakresie różnych opcji, które mogą również obniżyć składkę na ubezpieczenie samochodu - takie jak poziom dobrowolnej nadwyżki, możliwość ochrony KBC (Bonus bez roszczeń) oraz możliwość zapłaty w jednej racie - lub w ratach miesięcznych. Ponieważ cena polisy będzie często zależeć od poziomu ochrony, którą zdecydujesz się wykupić, ważne jest, aby zdecydować, czy chcesz wykupić kompleksową, zewnętrzną ochronę, ogień i kradzież, czy też ochronę osób trzecich. Możliwość określenia, jaki rodzaj ubezpieczenia jest dla Ciebie najlepszy, pomoże przyspieszyć proces porównywania i ułatwi znalezienie bardzo taniej oferty ubezpieczenia samochodu.

Jeślizdecydujesz się uzyskać niedrogie ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem One Sure, możesz być pewny, wiedząc, że zawsze będziemy starać się udzielać porad tam, gdzie to możliwe, aby pomóc Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale aby upewnić się, że znasz wszystkie dodatkowe dodatki, które oferują nasi ubezpieczyciele i dostawcy. Jeśli masz mniej niż 25 lat, nauka jazdy, lub jesteś nowo wykwalifikowany do prowadzenia pojazdów, uzyskanie ubezpieczenia samochodu może być kosztowną sprawą. Porównując firmy ubezpieczeniowe, niezależnie od tego, czy szukasz najtańszych ofert, czy firm z rzetelną obsługą klienta, warto przeczytać o zaletach i wadach, porównaniu cen i funkcji oraz o tym, co mają do powiedzenia klienci. W przypadku witryn ubezpieczeniowych lub porównawczych lojalność nie jest wielką zaletą - chociaż niektóre witryny porównawcze mają systemy nagród, aby zachęcić klientów do ponownego ubezpieczenia samochodu.

Podczasgdy wiele osób kupuje ubezpieczenie Gap od swojego dealera samochodowego, prawdopodobnie nie otrzymają najtańszej ceny. Podczas nauki możesz kupić dedykowane ubezpieczenie samochodu kierowcy uczącego się lub zdecydować się na bycie nazwanym kierowcą na czyjejś polisie. Inne roczne koszty, takie jak przeglądy i serwis, odgrywają swoją rolę, a miasta, w których ubezpieczenie samochodu jest stosunkowo tanie, w końcu są dość drogie. Ubezpieczenie luki może być szczególnie przydatne dla osób, które kupują samochody na finansach, ponieważ będą zadłużeni za pierwotny koszt samochodu.

Względnynowicjusz, uruchomiony w 2000 roku (i założony przez człowieka, który uruchomił Direct Line 15 lat wcześniej), esure był pionierem w opracowywaniu usprawnionych zakupów ubezpieczeń samochodowych w Internecie. Wszystko się składa, więc mówiąc brokerowi, że masz alarm, immobilizer lub jeśli Twój samochód jest przechowywany w garażu, powinno to coś zmienić. Właściciele klasycznych samochodów - zdefiniowanych przez HMRC jako samochody powyżej 15 lat o wartości 15 000 GBP lub więcej - mogą mieć trudności z uzyskaniem ubezpieczenia samochodu od głównych ubezpieczycieli. Pamiętaj, aby rozejrzeć się za ubezpieczeniem samochodu, ponieważ niektóre firmy mogą być znacznie tańsze niż inne dla Twojego profilu.

Firmyubezpieczeń samochodowych zarabiają średnią marżę zysku w wysokości 16%, co oznacza, że 84% pieniędzy, które zarabiają ze źródeł przychodów, takich jak składki, dodatki i finansowanie składek jest wykorzystywanych w prowadzeniu działalności i wypłacaniu roszczeń ubezpieczeniowych. Najnowsze dane uzyskane przez Compare The Market ujawniły, że kierowcy w Caradon w Kornwalii wydają najmniej na swoje ubezpieczenie samochodu, wyrzucając średnio 469,86 GBP każdego roku. .