Jakie ubezpieczenie samochodu jest tańsze niż geico?

Znalezienieniedrogiego ubezpieczenia samochodu nie oznacza, że musisz trzymać się dużych firm ubezpieczeniowych. Central Insurance, MMG i Secura, mniejsi ubezpieczyciele oferujący ubezpieczenie w wielu stanach, mają jeszcze tańsze stawki ubezpieczenia samochodu niż Geico. Okazało się, że Geico ma najniższą średnią stawkę dla kierowców z jednym wypadkiem z winy. American Family jest najtańszy średnio dla kierowców z DUI.

Jeśliszukasz niedrogiego ubezpieczenia samochodu od dużej firmy, Geico może być dobrym miejscem do rozpoczęcia. Na podstawie naszej analizy dużych ubezpieczycieli firma ma najniższe średnie stawki dla dobrych kierowców o słabym kredycie. Z największych firm ubezpieczeniowych w kraju, Geico ma najtańsze stawki ubezpieczenia samochodu, średnio. Ale stawki różnią się znacznie w zależności od osoby w zależności od czynników takich jak płeć, samochód, którym prowadzisz i Twoja lokalizacja.

Abyznaleźć najtańszą cenę, porównaj stawki ubezpieczenia samochodu przez co najmniej trzech ubezpieczycieli raz w roku. Jednak Geico może być lepszym wyborem dla kierowców, którzy kwalifikują się do któregokolwiek ze zniżek ubezpieczyciela. Za State Farm, Geico ma najtańsze ubezpieczenie samochodu w sześciu stanach. Geico ma również dłuższą listę rabatów niż State Farm, w tym oszczędności na posiadanie samochodu z funkcjami bezpieczeństwa, takie jak poduszki powietrzne lub hamulce przeciwblokujące, i ubezpieczenie więcej niż jednego pojazdu.

Allstaterównież zajął wysokie miejsce w J, re. Badanie satysfakcji klientów firmy Power z branży ubezpieczeń samochodowych. Za State Farm, Allstate zajął drugie miejsce w J, re. Badanie satysfakcji klientów Power i pokonanie Geico, Progressive and Farmers.

Badaniezlecone przez ValuePenguin ujawniło również, że duży odsetek klientów Allstate miał pozytywne doświadczenia z ubezpieczycielem. Siedemdziesiąt dwa procent respondentów było bardzo zadowolonych z Allstate po ich ostatnim roszczeniu, umieszczenie ubezpieczyciela tuż za State Farm. Poniżej, ValuePenguin porównuje koszt ubezpieczenia samochodu od State Farm, Geico, Allstate, Progressive and Farmers dla różnych typów ludzi, w tym osoby poszukujące polis z niższymi limitami, osoby z wypadkiem, osoby ze słabym kredytem i nastoletnimi kierowcami. Nasz wstępny podział wykazał, że Allstate było średnio droższe dla większości kierowców niż State Farm, Geico, Progressive and Farmers.

Dlainnych kierowców Allstate pozostaje drogie. Geico pozostaje tańsze dla młodych kierowców i ubezpieczających z różnych środowisk i limitów zasięgu. Okazało się, że State Farm wydaje się być znacznie tańszą opcją dla większości ludzi niż rolnicy. W przypadku polityki minimalnego ubezpieczenia State Farm jest o 46% tańsze niż jego konkurent.

Kierowcyo słabym kredycie mogą uzyskać najbardziej porównywalną umowę z rolnikami, ale jego notowania są nadal 33% wyższe niż State Farm. Allstate ma najlepszą reputację obsługi klienta spośród wszystkich ubezpieczycieli, których zmierzyliśmy, w zależności od liczby skarg otrzymanych od ubezpieczających. Za Allstate było State Farm, które również otrzymało niewielką liczbę skarg dotyczących udziału w rynku. Korzystając ze stawek ubezpieczenia samochodu z całego kraju, ValuePenguin porównał koszt ubezpieczenia z State Farm, Allstate, Geico, Progressive and Farmers.

Zebraliśmyoferty dla 30-letniego kierowcy płci męskiej bez historii wypadków i średniego kredytu, chyba że zaznaczono inaczej. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, Geico może mieć dla Ciebie tańsze oferty niż State Farm. Geico to najtańsza firma w siedmiu stanach, w tym Kalifornia i Floryda. Roczne stawki State Farm są nieco bardziej rozsądne niż GEICO i znacznie tańsze niż trzecie miejsce w całym kraju.

Seniorzypowinni porównać wiele ofert online lub z agentem, aby upewnić się, że otrzymują najlepszą stawkę. Najtańsze firmy ubezpieczeniowe to Geico, USAA i Erie, na podstawie porównania ofert ubezpieczeń samochodowych firmy WalletHub z firm we wszystkich 50 stanach. Najlepszym sposobem na uzyskanie taniego ubezpieczenia samochodu jest porównanie ofert, i możesz rozpocząć wyszukiwanie od wyborów WalletHub dla najtańszego ubezpieczenia samochodu ogólnie i według kategorii. Geico jest tak tani, ponieważ sprzedaje ubezpieczenia bezpośrednio konsumentom i oferuje wiele rabatów.

Bezpośredniasprzedaż ubezpieczeń konsumenckich eliminuje koszty pośredników i pozwala Geico mieć znacznie mniej lokalnych biur i agentów niż firmy takie jak State Farm i Allstate. Posiadanie mniejszej sieci agentów obniża koszty ogólne Geico, dzięki czemu mogą one przekazać te oszczędności konsumentom. Każda firma ubezpieczeniowa inaczej określa swoje stawki, więc nawet jeśli Geico jest jedną z najtańszych firm ubezpieczeniowych samochodów, najlepszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymujesz najtańszą stawkę, jest porównanie ofert od wielu ubezpieczycieli. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z recenzją Geico firmy WalletHub i zobacz pełny profil Geico.

Programyte są idealne dla bezpiecznych kierowców, zwłaszcza tych, którzy nie używają swoich samochodów do długich dojazdów do pracy lub częstych podróży. Przenoszenie naruszeń, takich jak mandaty za przekroczenie prędkości, sygnalizują ubezpieczycielowi, że jesteś ryzykownym kierowcą, podobnie jak poważne przekonania, takie jak lekkomyślna jazda. Różnorodne czynniki wpływają na wyceny ubezpieczenia samochodu, w tym Twoja lokalizacja, wiek, historia jazdy, pojazd, ocena kredytowa i, być może najważniejsze, zasięg. Kierowcy ze słabym kredytem zostali podani przez Allstate stawki, które były tylko o 19% wyższe niż te z Progressive, podczas gdy koszt ubezpieczenia samochodu dla młodych kierowców jest tylko 9% droższy w Allstate.

Alemożesz zminimalizować koszty ubezpieczenia w Kalifornii, która zajmuje 38 miejsce dla najtańszych stawek ubezpieczenia samochodu w kraju. Z drugiej strony program DriveEasy firmy Geico może podnieść składki na ubezpieczenie samochodu, jeśli jeździsz słabo. Do tej grupy należą osoby posiadające nowe prawo jazdy, kierowcy z wygaśniętym ubezpieczeniem samochodu, imigranci i odwiedzający U. Należy jednak pamiętać, że jeśli Twój samochód jest wynajęty lub finansowany, pożyczkodawca prawdopodobnie wymaga pełnego ubezpieczenia samochodu.

Raczej, obejmuje kombinację rodzajów ubezpieczenia, w tym odpowiedzialność, kompleksowe i kolizje, oraz wszelkie inne ubezpieczenia wymagane przez państwo. State Farm to największa firma ubezpieczeniowa w kraju, z najtańszymi powszechnie dostępnymi kwotowaniami w 29 stany. Na koszt ubezpieczenia samochodu wpływa Twój wiek, Lokalizacja, historia jazdy, model pojazdu, poziom pokrycia, ocena kredytowa i nie tylko. Chociaż dostępność może być ograniczona, regionalni i mali ubezpieczyciele mogą pokonać najtańsze ceny ubezpieczeń samochodowych od większych przewoźników.

USAAma również niski indeks skarg od National Association of Insurance Commissioners (NAIC), co oznacza, że klienci nie mają wielu skarg dotyczących wsparcia lub roszczeń. Indywidualne stawki różnią się w zależności od kierowcy i firmy, więc najlepszym sposobem na znalezienie taniego ubezpieczenia dla 18-latka jest porównanie ofert od wielu ubezpieczycieli. Progressive ma mniej skarg do państwowych organów regulacyjnych ubezpieczeń, a czasami, ale nie zawsze, bije Allstate pod względem ceny. .