Jaki rodzaj ubezpieczenia jest najlepszy dla samochodu?

Ochronaod odpowiedzialności cywilnej jest wymagana w większości stanów USA jako prawny wymóg prowadzenia samochodu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może pomóc w pokryciu szkód z tytułu obrażeń i szkód majątkowych innych osób, za które stajesz się prawnie odpowiedzialny w wyniku wypadku objętego ubezpieczeniem. Ubezpieczenie od kolizji może obejmować uszkodzenie samochodu po wypadku z udziałem innego pojazdu i może pomóc w naprawie lub wymianie pojazdu objętego ubezpieczeniem. Kompleksowe ubezpieczenie może zapewnić dodatkowy poziom ochrony w przypadku wypadku z udziałem innego pojazdu.

Możepomóc zapłacić za uszkodzenia samochodu spowodowane incydentami oprócz kolizji, w tym wandalizmu, niektórych zdarzeń pogodowych i wypadków ze zwierzętami. Ubezpieczenie nieubezpieczonego kierowcy może chronić Ciebie i Twój samochód przed nieubezpieczonymi kierowcami i wypadkami z potrąceniem. To ubezpieczenie jest często łączone z ubezpieczeniem kierowcy niedostatecznie ubezpieczonego. Wielu kierowców decyduje się na minimalną ochronę od odpowiedzialności cywilnej, aby zaoszczędzić pieniądze, ale może to nie zapewnić wystarczającego zasięgu.

Ubezpieczenienieubezpieczonego kierowcy może chronić Cię w razie wypadku z kierowcą, którego ubezpieczenie nie wystarcza na pokrycie kosztów. Koszty leczenia po wypadku mogą być bardzo drogie. Ubezpieczenie płatności medycznych może pomóc w pokryciu kosztów leczenia związanych z wypadkiem objętym ubezpieczeniem, niezależnie od tego, kto ponosi winę. Czasami uzyskanie najlepszego ubezpieczenia samochodu oznacza dodanie dodatkowego ubezpieczenia w celu uzyskania większej ochrony lub ochrony przed nieoczekiwanymi wydatkami z własnej kieszeni.

Otokilka innych rodzajów ubezpieczeń samochodowych do rozważenia. Większość stanów ma prawne minimalne kwoty ubezpieczenia od odpowiedzialności. Często dobrym pomysłem jest noszenie więcej niż to, co jest wymagane, aby później zmniejszyć szansę na wysokie koszty z własnej kieszeni. Pokrycie kolizji pomaga pokryć koszty naprawy pojazdu niezależnie od usterki.

Kolizjanie obejmuje, jeśli uderzysz zwierzę lub jeśli samochód się zepsuje, ponieważ jest naprawdę stary i niegodny zaufania. Kompleksowe pokrycie jest zwykle sprzedawane wraz z pokryciem kolizji. Pomyśl o nich jak o masło orzechowe i czekolada. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obejmuje Cię w przypadku wypadku samochodowego objętego ubezpieczeniem i zostanie ustalone, że wypadek jest wynikiem Twoich działań.

Ubezpieczenieodpowiedzialności cywilnej pokryje koszty naprawy wszelkich mienia uszkodzonego w wyniku wypadku, a także rachunki medyczne wynikające z powstałych obrażeń. Większość stanów ma minimalny wymóg dotyczący kwoty ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, którą muszą posiadać kierowcy. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, jednak, zwykle dobrym pomysłem jest posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które przekracza minimalny wymóg ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w Twoim stanie, ponieważ zapewni dodatkową ochronę w przypadku uznania Cię za winę wypadku, ponieważ jesteś odpowiedzialny za wszelkie roszczenia przekraczające górne ubezpieczenie limit. Nie chciałbyś ryzykować konieczności płacenia dużej kwoty pieniędzy, ponieważ przekroczono limit polisy.

Jeślidojdzie do wypadku objętego ubezpieczeniem, ubezpieczenie kolizji zapłaci za naprawę Twojego samochodu. Jeśli Twój samochód zostanie zsumowany (gdy koszt naprawy przekracza wartość pojazdu) w wypadku, ubezpieczenie przed kolizją zapłaci wartość Twojego samochodu. Co jeśli coś stanie się z Twoim samochodem, co nie jest związane z wypadkiem objętym ubezpieczeniem - uszkodzenie pogody, uderzysz jelenia, Twój samochód zostanie skradziony - czy Twoja firma ubezpieczeniowa pokryje stratę? Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie od kolizji obejmują wypadki, ale nie takie sytuacje. Sytuacje te są objęte zakresem kompleksowego (innego niż kolizja).

Podczasgdy przepisy stanowe nakazują, aby wszyscy kierowcy byli ubezpieczeni, niestety nie zawsze tak jest. Inną kwestią, która może się pojawić, jest to, że podczas gdy kierowca może mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, wiele stanów ma stosunkowo niskie minimalne wymagania dotyczące ubezpieczenia, które mogą nie wystarczyć do pokrycia wszystkich wydatków związanych z wypadkiem. Tak więc, jeśli ktoś jest prawnie odpowiedzialny za szkody związane z wypadkiem, nie otrzymasz żadnej zapłaty, jeśli nie ma ubezpieczenia lub otrzymasz mniej niż potrzebujesz na pokrycie kosztów odszkodowania, jeśli Twoje szkody przekroczą ich kwotę ubezpieczenia. Jest to sytuacja, w której ochrona nieubezpieczonych i nieubezpieczonych kierowców pomogłaby w pokryciu wydatków.

Najlepszefirmy ubezpieczeniowe na rynku oferują nie tylko świetny zasięg i przystępne płatności. Mają również prosty proces reklamacyjny, łatwą w użyciu technologię i doskonałą obsługę klienta. Po dokładnym zbadaniu rynku ubezpieczeń samochodowych, 10 firm wyróżniało się wśród konkurencji jako najlepsi dostawcy ubezpieczeń samochodowych. Ranking tych ubezpieczycieli, nasz zespół rozważał dostępność stanu, zakres zasięgu, ceny i oceny satysfakcji ekspertów takich jak J, re.

Naszepięć najlepszych typów najlepszego ubezpieczenia samochodu to USAA, Geico, State Farm, Progressive and Travellers. USAA to nasz pierwszy wybór najlepszego ubezpieczenia samochodu w kraju. Badania ubezpieczeń samochodowych Power jako jeden z najlepszych dostawców pod względem zadowolenia klienta i wartości. Firma jest dobrze znana z wysokich ocen klientów i niedrogich opcji ubezpieczenia, w tym wybaczenie wypadków.

jednak, ma surowe wymagania kwalifikacyjne i nie każdy kwalifikuje się do ubezpieczenia. Możesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczyciela w naszym przeglądzie ubezpieczenia USAA. Jeśli nie kwalifikujesz się do ubezpieczenia USAA, Geico warto rozważyć jako najlepszy wybór. Firma oferuje renomowaną obsługę, szeroki wybór zasięgu i tanie stawki ubezpieczenia samochodu, według naszych szacunków.

Innezniżki na ubezpieczenie samochodu State Farm obejmują te dla dobrych ocen, bezpieczna jazda, jazda defensywna, funkcje bezpieczeństwa pojazdu i ukończenie kursu jazdy. Firma nie oferuje zniżki wojskowej. Możesz dowiedzieć się więcej o firmie w naszym przeglądzie ubezpieczenia State Farm. Nasz zespół skontaktował się z Progressive w celu skomentowania negatywnych wyników recenzji, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Możeszprzeczytać więcej w naszej recenzji ubezpieczenia progresywnego. Nasz zespół skontaktował się z Travellers w celu uzyskania komentarza na temat negatywnych wyników recenzji, ale nie otrzymał odpowiedzi. Możesz dowiedzieć się więcej w naszej pełnej recenzji ubezpieczenia Travellers. Większość ubezpieczycieli samochodowych oferuje sześć standardowych rodzajów ubezpieczeń samochodowych.

Woparciu o minimalne wymagania Twojego stanu, niektóre rodzaje polis ubezpieczeniowych są obowiązkowe. Jednak zazwyczaj dobrym pomysłem jest zakup pełnego pokrycia, a nie tylko minimalnego zasięgu stanu. Chociaż koszty różnią się w zależności od Twojego profilu jazdy, Twoja wycena ubezpieczenia samochodu może być również wyższa lub niższa w zależności od miejsca zamieszkania. Według naszych szacunków stawek, Michigan, Nowy Jork i Luizjana są najdroższymi stanami ubezpieczenia samochodu, podczas gdy Ohio, Wisconsin i Maine są generalnie najtańsze.

Kosztubezpieczenia samochodu zależy od wielu czynników, z których niektóre są pod kontrolą kierowcy, a niektóre z nich nie. Zrozumienie tego, co jesteś w stanie kontrolować, może pomóc w zapewnieniu najlepszej stawki ubezpieczenia. Uzyskanie najtańszych stawek ubezpieczenia samochodu może być trudne, zwłaszcza przy ilości informacji, które kierowcy muszą wiedzieć o polisach. Poniżej przedstawiliśmy pięć kluczowych kroków, które wyjaśniają, jak znaleźć najlepsze stawki ubezpieczenia samochodu dla Twojego budżetu.

Zawszedobrze jest porównać oferty ubezpieczenia samochodu między firmami. Na podstawie profilu kierowcy i innych czynników, które wymieniliśmy powyżej, koszt ubezpieczenia samochodu może się znacznie różnić. Niektórzy ubezpieczyciele oferują przystępne ceny starszym kierowcom, podczas gdy inni zapewniają tanie ubezpieczenie samochodu dla nowych lub nastoletnich kierowców. Przed ustaleniem ceny skontaktuj się z wieloma ubezpieczycieli samochodowych.

Możeszporównać oferty online samodzielnie lub współpracować z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, aby porównać polisy. Firmy oferują szeroką gamę zniżek na ubezpieczenie samochodu, więc szukaj takich, które odnoszą się do Twojej sytuacji. Na przykład niektórzy dostawcy oferują lepsze zniżki dla studentów, podczas gdy inni oferują zniżki na przynależności wojskowe i zawodowe. Główni dostawcy oferują inne produkty ubezpieczeniowe, takie jak dom, najemcy i ubezpieczenia na życie, więc często można znaleźć zniżki na polisy pakietowe, jak również.

Chociażna początku może się to wydawać uciążliwe, wyższe odliczenie może znacznie obniżyć koszty ubezpieczenia samochodu. Zapytaj swojego ubezpieczyciela, które opcje podlegające odliczeniu są dostępne dla Twojej polisy ubezpieczeniowej, i zobacz, jak każda z nich wpływa na Twoją składkę. Pamiętaj jednak, że musisz być w stanie zapłacić odliczenie w przypadku roszczenia. Zapłać wszystkie rachunki na czas i sprawdzić, czy istnieją dodatkowe sposoby na poprawę zdolności kredytowej.

Płacenierachunków w całości i utrzymywanie niskiego salda kredytowego pomoże również zwiększyć Twoją zdolność kredytową. Programy ubezpieczeń telematycznych zapewniają zniżki w oparciu o Twoje nawyki jazdy. Jeśli masz krótkie dojazdy i ćwiczysz dobre nawyki jazdy, możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki ubezpieczeniu pay-per-mile lub programowi bezpiecznej jazdy. Według sondażu 28% ubezpieczających kupuje ubezpieczenie samochodu w odstępach dłuższych niż jeden rok.

Kolejne26% stwierdziło, że co sześć miesięcy kupowało ubezpieczenie samochodu, podczas gdy 25% zgłosiło zakupy tylko raz w roku. W naszej ankiecie zapytaliśmy uczestników, czy kiedykolwiek doświadczyli podwyżki stóp bez oczywistej przyczyny, takiej jak wypadek lub bilet. Ponad 40% z 1,000 respondentów zgłosiło, że w pewnym momencie doświadczyli wzrostu stopy. Nasza ankieta wykazała, że 25% ubezpieczających rozwiązało swoje roszczenia ubezpieczeniowe w ciągu dwóch tygodni.

Następnie24% stwierdziło, że ich roszczenia zostały załatwione w ciągu dwóch do czterech tygodni, podczas gdy 14% zgłosiło, że zajęło to dłużej niż cztery tygodnie. Najlepsze firmy ubezpieczeniowe mogą się różnić w zależności od Twoich potrzeb i profilu kierowcy. Polecamy Geico jako dostawcę Editor's Choice dla większości kierowców ze względu na jego przystępność cenową, silną sytuację finansową i pozytywne oceny obsługi klienta. Zawsze dobrze jest porównać ubezpieczycieli.

. Oceniamy USAA jako najlepsze ubezpieczenie samochodu ze względu na połączenie przystępnych stawek, szeroki wybór opcji ubezpieczenia i solidne oceny branżowe. Ubezpieczyciel uzyskał najwyższą ocenę w każdym regionie w J, D. Na podstawie naszych badań stwierdziliśmy, że USAA, Geico, State Farm, Progressive and Travelers oferują dobre ubezpieczenie samochodu dla kierowców.

Cidostawcy znalazli się na szczycie naszej listy najlepszych firm ubezpieczeniowych w oparciu o reputację, dostępność, zasięg, koszt i doświadczenie klienta. Stanowe minimalne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest najtańszą formą ubezpieczenia samochodu. Dzieje się tak, ponieważ płacisz absolutne minimum potrzebne do prowadzenia pojazdów w stanie, w którym mieszkasz. Jeśli Twoje roszczenie ubezpieczeniowe samochodu zostanie zatwierdzone przez dostawcę, otrzymasz zapłatę za kwotę straty określoną przez firmę.

Wzależności od tego, jakie roszczenie ubezpieczeniowe złożyłeś, możesz otrzymać płatność bezpośrednio lub Twoja firma ubezpieczeniowa może wysłać ją bezpośrednio do warsztatu w celu pokrycia wszelkich napraw. Ponieważ konsumenci polegają na nas w dostarczaniu obiektywnych i dokładnych informacji, stworzyliśmy kompleksowy system oceny, aby sformułować nasze rankingi najlepszych firm ubezpieczeniowych. Zebraliśmy dane o dziesiątkach ubezpieczycieli samochodowych, aby ocenić firmy na podstawie szerokiego zakresu czynników rankingowych. Efektem końcowym była ogólna ocena dla każdego dostawcy, a ubezpieczyciele, którzy zdobyli najwięcej punktów na szczycie listy.

Korzystającz tej witryny, zgadzasz się na Umowę Abonencka% 26 Warunki użytkowania, Polityka prywatności i Informacja o plikach cookie. Przewoźnik wykorzystuje na swoją korzyść narzędzia cyfrowe oparte na sztucznej inteligencji, zmieniając sposób cytowania, kupowania i serwisowania ubezpieczenia samochodu. Inną dobrą strategią oszczędnościową jest połączenie ubezpieczenia samochodu z inną polisą, takie jak ubezpieczenie właścicieli domów lub najemców. Ubezpieczenie zwrotu kosztów wynajmu pomaga zapłacić za wynajem samochodu, jeśli pojazd nie może być prowadzony po wypadku.

Ubezpieczeniesamochodu USAA jest dostępne tylko dla członków wojska, weterani i ich rodziny, co znacznie ogranicza, kto może wykupić ubezpieczenie. Jeśli ty, inny objęty ubezpieczeniem kierowca z polisy lub ktoś, komu pozwoliłeś pożyczyć swój pojazd, zostanie potrącony przez niedostatecznie ubezpieczonego lub nieubezpieczonego kierowcę, ten rodzaj ubezpieczenia płaci za szkody. Opcjonalne dodatki do ubezpieczenia samochodu obejmują ochronę pomocy drogowej i ubezpieczenie zwrotu kosztów wynajmu. Takie jak, wyższy koszt może sprawić, że kuszące będzie ograniczenie własnego ubezpieczenia w celu obniżenia ceny polisy, ale istnieją inne sposoby oszczędzania na ubezpieczeniu podczas dodawania nastoletniego kierowcy.

Większośćskarg dotyczących ubezpieczeń samochodowych obejmuje roszczenia, w tym niezadowalające rozliczenia, opóźnienia i odmowy. Specjaliści od napraw kolizji mają tę zaletę, że codziennie kontaktują się z ubezpieczycielami i sprawdzają, które firmy próbują ograniczyć roszczenia, a które firmy mają procesy spowalniające proces naprawy. Ubezpieczenie samochodu jest wymogiem prawnym w prawie każdym stanie, co oznacza, że jako kierowca prawie na pewno jesteś zobowiązany do posiadania polisy z co najmniej minimalną kwotą ubezpieczenia. .