Jak mogę uzyskać niskie ubezpieczenie samochodu w Wielkiej Brytanii?

Postępujzgodnie z naszymi innymi wskazówkami, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty, Ogranicz swój przebieg. Zbuduj zniżkę bonusową bez roszczeń. Płać tylko za to, czego potrzebujesz. Sprawdź, czy taniej jest kupować dodatki jako oddzielne produkty.

Jeślimożesz, weź uderzenie z góry. Może być posiłek dla dwojga w różnicy zapisanej. Lub w niektórych przypadkach kilka posiłków - niektórzy ubezpieczyciele dodają 25-30% do Twojej polisy, pobierając miesięczną składkę. Sprawdź, czy zniżka jest oferowana, zanim otrzymasz wycenę, ponieważ nie wszyscy ubezpieczyciele ją oferują.

Koszt? Od 150 do 200 funtów lub około 30-35 funtów za godzinę. Jeśli uważasz, że Twój roczny przebieg wyniesie 3,000 mil lub mniej, Twój ubezpieczyciel może się zastanawiać, ile doświadczenia z jazdy faktycznie otrzymujesz. Tymczasowe ubezpieczenie samochodu dla 18 latków Tymczasowe ubezpieczenie samochodu dla osób poniżej 21 roku życia. W dzisiejszych czasach otrzymujesz dużo samochodu do oceny ubezpieczenia grupy 1.VolkswagenPolo jest wygodny i elegancki, i ma wnętrze wypełnione miękkimi, kałamarnistymi materiałami, które nadają mu wrażenie dużego samochodu.

Każdy VW Polo jest wyposażony w zgrabny system rozrywki z ekranem dotykowym, też. Hyundai i10 to funkcjonalnie wyglądający hatchback wypełniony standardowym wyposażeniem, w tym klimatyzacją i elektrycznymi szybami. Nie musisz też iść zbyt daleko w górę, aby uzyskać system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym. Jestwystarczająco pojemny (tylko) dla czterech osób dorosłych, a but jest wystarczająco duży na cotygodniową wycieczkę do supermarketu.

Volkswagen Up jest jak gwiazda sportu, która istnieje od wieków, ale wciąż jest na szczycie swojej gry. Wnętrze ma prosty wygląd, ale w rzeczywistości jest pełne standardowego zestawu, takiego jak radio DAB, bluetooth i klimatyzacja. Kia Picanto to świetny samochód miejski z funky stylizacji opcji i świetnym wyposażeniem standardowym, o ile unikniesz wersji na poziomie podstawowym. Samochodyo średniej specyfikacji otrzymują felgi aluminiowe, bluetooth i klimatyzację.

Podnieś się nieco wyżej, a także możesz mieć łatwy w obsłudze system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym. Dacia Sandero to najtańszy nowy samochód, który możesz teraz kupić, i to dowód na to, że tani z pewnością nie oznacza paskudnego. Otrzymujesz mnóstwo standardowego wyposażenia, w tym bluetooth i klimatyzacji. Możnarównież określić system Infotainment z ekranem dotykowym.

Skoda Fabia oferuje świetny stosunek jakości do ceny i jest dobrą alternatywą dla Volkswagena Polo. Oferuje cały ten sam sprzęt i silniki, co Polo, za niższą cenę. Wnętrze to przyjemne miejsce do siedzenia, choć nie tak dobrze zbudowane jak Polo, i wygodnie jest podróżować. MartinLewis wskazał na jednego mężczyznę, który obniżył koszty o 200 funtów, dodając do swojej polityki kolegę z 10-letnim doświadczeniem.

Czy wiesz, że wielu ubezpieczycieli pobiera odsetki od Twoich płatności, jeśli rozłożysz koszty na rok? Cóż, robią - średnio 62 funtów więcej Moneysupermarket wypracowany. Dzieje się tak, ponieważ ubezpieczyciele samochodowi traktują podzielone płatności jak pożyczkę - z niektórymi pobierającymi 30% RRSO. Zmień ubezpieczycielem samochodowym Płać za ubezpieczenie rocznie. Chociażmusisz informować swojego ubezpieczyciela na bieżąco o wszelkich zmianach, które mogą wpłynąć na politykę, możesz zrzucić wiele zmian w jedną i zapłacić tylko jedną opłatę administracyjną.

Podczas nauki możesz kupić dedykowane ubezpieczenie samochodu kierowcy uczącego się lub zdecydować się na bycie nazwanym kierowcą na czyjejś polisie. Ubezpieczenie czarnej skrzynki, znane również jako polisy telematyczne, używa urządzeń GPS w samochodzie do śledzenia jazdy. Gdy znajdziesz się na stronie ubezpieczyciela, sprawdź ponownie szczegóły polityki, aby upewnić się, że ubezpieczyciel otrzymał prawidłowe informacje o Tobie i poda dokładną wycenę. Byłemnaprawdę zdezorientowany, dlaczego moje ubezpieczenie było o 200 funtów więcej za ten sam samochód niż kiedy zacząłem szukać tydzień temu.

Podczas gdy znajdziesz wielu znanych ubezpieczycieli we wszystkich głównych witrynach, ich panele ubezpieczycieli są różne, aw niektórych przypadkach, ceny - co oznacza, że powinieneś sprawdzić jak najwięcej z nich, aby uzyskać oferty ubezpieczenia samochodu. Jeśli chcesz wykupić więcej swojego nadwyżki (kwoty, którą musisz zapłacić w przypadku roszczenia), Twój ubezpieczyciel wynagrodzi Cię niższymi składkami. targowanie się nie przychodzi naturalnie dla wszystkich, ale, na szczęście, nie jest to mroczna sztuka, jeśli chodzi o ubezpieczenie, i nie musisz być najbardziej pewnym siebie lub doświadczonym negocjatorem, aby to zrobić. Dziękiza post, uzyskanie taniego ubezpieczenia jest obecnie bardzo trudne, szczególnie dla młodych kierowców, więc było to bardzo pomocne.

Firmy ubezpieczeniowe stały się mądre, aby fakt, że bardzo niewiele osób parkować w garażu, a jednak wiele twierdzi, że tak. Nie dodawaj młodszego kierowcy - podniesie cenę - i nie sprawiaj wrażenia, że drugi kierowca będzie głównym użytkownikiem pojazdu - jest to zwykle uważane za „fronting” przez branżę ubezpieczeniową i jest nielegalne. Jeśli masz mniej niż 25 lat, nauka jazdy, lub jesteś nowo wykwalifikowany do prowadzenia pojazdów, uzyskanie ubezpieczenia samochodu może być kosztowną sprawą. Jeśliw przeszłości brałeś udział w wypadku, a nawet skradziono lub włamałeś się do samochodu, prawdopodobnie nie otrzymasz najtańszego ubezpieczenia.

Porównywarki są świetną pomocą w poszukiwaniu taniego ubezpieczenia samochodu, pomagając szybko pokryć ogromne ilości terenu podczas zakupów. Jeśli nadal masz problem ze znalezieniem odpowiedniego ubezpieczenia samochodu, skorzystaj z usługi „znajdź brokera” Brytyjskiego Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych. Firmy ubezpieczeniowe postrzegają Cię jako wyższe ryzyko, ponieważ nie zdobywasz doświadczenia na drodze. .