Jakie ubezpieczenie samochodu jest najtańsze?

FarmBureau i Erie mają trochę. Nowy Jork · Gruzja · Michigan · Ohio. Znalezienie niedrogiego ubezpieczenia samochodu nie oznacza, że musisz trzymać się dużych firm ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie centralne, MMG i Secura, mniejsi ubezpieczyciele oferujący ubezpieczenie w wielu stanach, mają jeszcze tańsze stawki ubezpieczenia samochodu niż Geico.

Okazałosię, że Geico ma najniższą średnią stawkę dla kierowców z jednym wypadkiem z winy. American Family jest najtańsza, średnio, dla kierowców z DUI. Jeśli szukasz niedrogiego najtańszego ubezpieczenia samochodu od dużej firmy, Geico może być dobrym miejscem do rozpoczęcia. Na podstawie naszej analizy dużych ubezpieczycieli firma ma najniższe średnie stawki dla dobrych kierowców o słabym kredycie.

Znajwiększych firm ubezpieczeniowych w kraju, Geico ma najtańsze stawki ubezpieczenia samochodu, średnio. Ale stawki różnią się znacznie w zależności od osoby w zależności od czynników takich jak płeć, samochód, którym prowadzisz i Twoja lokalizacja. Aby znaleźć najtańszą cenę, porównaj stawki ubezpieczenia samochodu dla co najmniej trzech ubezpieczycieli raz w roku. Aby znaleźć najtańszą cenę, NerdWallet uśrednił stawki na podstawie publicznych zgłoszeń uzyskanych przez firmę zajmującą się analizą cen Quadrant Information Services.

Zbadaliśmystawki dla 40-letnich mężczyzn i kobiet dla wszystkich kodów pocztowych we wszystkich 50 stanach i Waszyngtonie, D, C. Chociaż jest to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju, Liberty Mutual nie jest uwzględniona w naszej analizie stawek ze względu na brak publicznie dostępnych informacji. State Farm oferuje również szereg rabatów, w tym wiele samochodów, rabaty antykradzieżowe i wolne od wypadków, i ma opcje łączenia, które mogą pomóc ubezpieczającym znaleźć jeszcze niższe stawki. Kiedy już wiesz, ile potrzebujesz ubezpieczenia, najlepszym sposobem na znalezienie taniego ubezpieczenia samochodu jest porównanie ofert z wielu firm.

Niezależnieod Twojej zdolności kredytowej, powinieneś otrzymać wyceny od dostawców, aby znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu. Dzieje się tak, ponieważ maksymalna wypłata byłaby wartością samochodu, jeśli zostanie on zsumowany lub skradziony, pomniejszona o odliczenie. Twój ubezpieczyciel prawdopodobnie oferuje zniżki, z których możesz skorzystać, takie jak obniżki stawek za bezpieczną jazdę lub łączenie polisy. Inne rodzaje ubezpieczenia, takie jak ubezpieczenie luki i pomoc drogowa, kosztują mniej niż ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ale generalnie nie można ich kupić samodzielnie, a koszt będzie wyższy od składek na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nieubezpieczonykierowca (UIM) ubezpieczenie płaci, jeśli kierowca z winy nie posiada wystarczającego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, aby pokryć rachunki medyczne. dodatkowo, jeśli wolisz pracować z rzeczywistą osobą, szukając ubezpieczenia samochodu, możesz porozmawiać z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, który pomoże Ci porównać stawki z wielu firm. Jako ogólna praktyka w całej branży ubezpieczeniowej, osoby płacące wyższe odliczenie często otrzymują niższą składkę. W niektórych stanach, mały, lokalna firma lub podmiot stowarzyszony może zaoferować najtańsze ubezpieczenie samochodu.

ChociażTwoja ocena kredytowa może nie odzwierciedlać twoich umiejętności prowadzenia pojazdu, firmy ubezpieczeniowe samochodów nadal używają ocen kredytowych do oceny ryzyka podczas sporządzania ofert ubezpieczenia samochodu. Ponieważ USAA ma wymagania kwalifikacyjne, a ubezpieczenie Erie jest regionalne, większość kierowców powinna wziąć pod uwagę Geico, szukając najtańszego ubezpieczenia samochodu. Twoja ocena kredytowa często uwzględni Twoje stawki ubezpieczenia samochodu - osoby bez kredytu płacą 67% więcej niż osoby z doskonałym kredytem średnio. MoneyGeek zagłębił się w koszt ubezpieczenia samochodu dla nastoletnich kierowców i stwierdził, że GEICO lub Allstate były najtańszymi opcjami w większości stanów w kraju.