Które ubezpieczenie samochodu jest najtańsze?

FarmBureau i Erie mają trochę. Nowy Jork · Karolina Północna · Georgia · Michigan. Znalezienie niedrogiego ubezpieczenia samochodu nie oznacza, że musisz trzymać się dużych firm ubezpieczeniowych. Central Insurance, MMG i Secura, mniejsi ubezpieczyciele oferujący ubezpieczenie w wielu stanach, mają jeszcze tańsze stawki ubezpieczenia samochodu niż Geico.

Okazałosię, że Geico ma najniższą średnią stawkę dla kierowców z jednym wypadkiem z winy. American Family jest najtańszy średnio dla kierowców z DUI. Jeśli szukasz niedrogiego ubezpieczenia samochodu od dużej firmy, Geico może być dobrym miejscem do rozpoczęcia. Na podstawie naszej analizy dużych ubezpieczycieli firma ma najniższe średnie stawki dla dobrych kierowców o słabym kredycie.

Znajwiększych firm ubezpieczeniowych w kraju, Geico ma najtańsze stawki ubezpieczenia samochodu, średnio. Ale stawki różnią się znacznie w zależności od osoby w zależności od czynników takich jak płeć, samochód, którym prowadzisz i Twoja lokalizacja. Aby znaleźć najtańszą cenę, porównaj stawki ubezpieczenia samochodu przez co najmniej trzech ubezpieczycieli raz w roku. Aby znaleźć najtańszą cenę, NerdWallet uśrednił stawki na podstawie zgłoszeń publicznych uzyskanych przez firmę zajmującą się analizą cenową Quadrant Information Services.

Zbadaliśmystawki dla 40-letnich mężczyzn i kobiet dla wszystkich kodów pocztowych 50 stany i Waszyngton, re, do. Chociaż jest to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju, Liberty Mutual nie jest uwzględniona w naszej analizie stawek ze względu na brak publicznie dostępnych informacji. Najtańsze firmy ubezpieczeniowe to Geico, USAA i Erie, na podstawie porównania ofert ubezpieczeń samochodowych firmy WalletHub z firm we wszystkich 50 stanach. Najlepszym sposobem na uzyskanie taniego ubezpieczenia samochodu jest porównanie ofert, i możesz rozpocząć wyszukiwanie od wyborów WalletHub dla najtańszego ubezpieczenia samochodu ogólnie i według kategorii.

Geicojest tak tani, ponieważ sprzedaje ubezpieczenia bezpośrednio konsumentom i oferuje wiele rabatów. Bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń konsumenckich eliminuje koszty pośredników i pozwala Geico mieć znacznie mniej lokalnych biur i agentów niż firmy takie jak State Farm i Allstate. Posiadanie mniejszej sieci agentów obniża koszty ogólne Geico, dzięki czemu mogą one przekazać te oszczędności konsumentom. Każda firma ubezpieczeniowa inaczej określa swoje stawki, więc nawet jeśli Geico jest jedną z najtańszych firm ubezpieczeniowych samochodów, najlepszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymujesz najtańszą stawkę, jest porównanie ofert od wielu ubezpieczycieli.

Abydowiedzieć się więcej, zapoznaj się z recenzją Geico firmy WalletHub i zobacz pełny profil Geico. Obecność reklamowa Geico uczyniła ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w ubezpieczeniach samochodowych, a ceny tego ubezpieczyciela i obsługa klienta sprawiły, że jest to jedna z najbardziej lubianych. Trudno pokonać słynnego gekona. Geico mówi kierowcom, że mogliby zaoszczędzić 15% lub więcej, przechodząc na przewoźnika, ale w jaki sposób zapewnia takie oszczędności? Odpowiedź pochodzi z kompleksowych rabatów firmy.

Jakoubezpieczający Geico możesz uzyskać zniżki w oparciu o wyposażenie bezpieczeństwa samochodu (poduszki powietrzne, hamulce przeciwblokujące, systemy antykradzieżowe), nawyki jazdy (dobry kierowca, używanie pasów bezpieczeństwa), pracodawcy (pracownik federalny, wojskowy i niektórzy indywidualni pracodawcy) oraz kursy, które bierzesz (jazda obronna, kierowca kurs edukacyjny). Sprawdź naszą pełną recenzję Geico Auto Insurance. General Automobile Insurance Services obsługuje klientów od ponad 50 lat i, jak Geico, zyskał uwagę dzięki serii reklam telewizyjnych i chwytliwym sloganom. Oprócz ubezpieczenia samochodu, General oferuje polisy ubezpieczeniowe na życie za pośrednictwem firmy macierzystej American Family Insurance, otwierając możliwość wiązania, co może zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, jeśli jesteś również na rynku ubezpieczeń na życie.

Wysocekonkurencyjne stawki ubezpieczenia samochodu State Farm dla różnych typów kierowców i niski poziom reklamacji sprawiają, że warto to sprawdzić. Na przykład, prowadzenie pojazdu o wysokim poziomie bezpieczeństwa, który nie jest rutynowo kradziony, będzie równoznaczne z niższymi stawkami ubezpieczenia samochodu, podczas gdy samochód sportowy, który jest bardzo pożądany przez złodziei, spowoduje wyższe wyceny ubezpieczenia samochodu. Ale wzrost rośnie nie tylko dóbr materialnych, ponieważ składki na ubezpieczenie samochodu również rosną w całym kraju, według Bankrate. Aby Ci w tym pomóc, wiele firm ubezpieczeniowych oferuje teraz programy monitorowania w celu śledzenia i przekazywania informacji zwrotnych na temat twoich nawyków związanych z prowadzeniem pojazdu.

WedługNational Association of Insurance Commissioners (NAIC) firmy ubezpieczeniowe mogą oferować wyższe stawki kierowcom z niższymi ocenami kredytowymi, aby zrekompensować podwyższone ryzyko, że będziesz składać więcej roszczeń. Na przykład, podczas gdy wybór mniejszego ubezpieczenia wiąże się z większym ryzykiem, zakup polisy minimalnego ubezpieczenia może zaoszczędzić znaczną kwotę na ubezpieczeniu samochodu. W ocenach Forbes Advisor najlepszych firm ubezpieczeń samochodowych, Geico, Ogólnokrajowy, Travelers i USAA wyszedł na szczyt, gdy stawki ważenia, opcje ubezpieczenia, skargi i roszczenia kolizyjne. W niektórych przypadkach obniżenie ubezpieczenia samochodu lub wybranie tylko ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej może skutkować tańszym ubezpieczeniem samochodu.

Ileubezpieczenia samochodu potrzebujesz sprowadza się do Twojego budżetu, wymagania dotyczące ubezpieczenia samochodu w Twoim stanie i sposób współdziałania rodzajów ubezpieczenia. dodatkowo, jeśli masz pożyczkę lub dzierżawę swojego pojazdu, najprawdopodobniej będziesz musiał posiadać pełne ubezpieczenie jako warunek umowy finansowania lub leasingu. Spodziewaj się, że stawki ubezpieczenia samochodu wzniosą się w czasie odnowienia, jeśli spowodowałeś wypadek, zwłaszcza taki, który zranił kogoś innego. Chociaż regionalne marki ubezpieczeniowe mogą nie brzmieć tak znajomo jak większe firmy, otrzymywanie ofert od tych mniej znanych ubezpieczycieli może oferować tanie ubezpieczenie w Twojej okolicy.

Chociażinformacje, które podaliśmy na temat ubezpieczycieli, prawdopodobnie pomogą Ci znaleźć najlepsze dostępne stawki, nie będziesz wiedział na pewno, jaka może być Twoja stawka, dopóki nie zaczniesz otrzymywać ofert. .