Jakie ubezpieczenie samochodu jest wymagane przez prawo?

Jeślinie utrzymasz zasięgu, DMV może zawiesić rejestrację pojazdu i prawo jazdy. Ubezpieczenie samochodu jest wymagane w prawie wszystkich stanach. Kierowcy, znani jako obowiązkowe minimum, muszą wykupić i utrzymać określony poziom ubezpieczenia samochodu od firmy ubezpieczeniowej w przypadku wypadku lub obrażeń innej osoby lub mienia. Jeśli nie utrzymasz ochrony, możesz naruszył prawo.

Istniejekilka stanów, które nie wymagają zakupu ubezpieczenia samochodu, ale zamiast tego pokazać dowody odpowiedzialności finansowej w inny sposób, na przykład z poręczenia, depozyt gotówkowy w państwie, lub zaświadczenie o ubezpieczeniu własnym. Przepisy dotyczące ubezpieczeń samochodowych różnią się w zależności od stanu, ale wszystkie stany wymagają pewnego rodzaju ubezpieczenia samochodu lub dowodu odpowiedzialności finansowej. Może się to wydawać dodatkowym kosztem, ale w rzeczywistości ubezpieczenie samochodu chroni Ciebie, Twoją rodzinę i pojazd, jeśli masz wypadek lub jeśli pojazd jest uszkodzony. Nie możesz legalnie prowadzić pojazdów w żadnym stanie bez wykazania odpowiedzialności finansowej za szkody lub odpowiedzialność w razie wypadku.

Wwiększości stanów ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe jako dowód tej odpowiedzialności. Wymagając ubezpieczenia samochodu w prawie każdym stanie, U, S. Przepisy dotyczące ubezpieczeń samochodowych pomagają chronić osoby uczestniczące w wypadkach, które nie są ich winą. Przepisy te mają na celu zapewnienie, że każdy kierowca, który może potencjalnie spowodować wypadek, ma ubezpieczenie pokrywające minimalny poziom kosztów wszelkich obrażeń i szkód.

Wten sposób ubezpieczenie samochodu przez państwo gwarantuje, że kierowcy mogą być odpowiedzialni za ryzyko związane z prowadzeniem pojazdu. Czterdzieści osiem stanów wymaga od kierowców posiadania pewnego poziomu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, aby dostać się za kierownicą. New Hampshire nie wymaga od przeciętnego kierowcy posiadania ubezpieczenia, chociaż mają minimalne wymagania dla tych, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia. Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia samochodu w New Hampshire, nadal jesteś zobowiązany przez prawo do okazania dowodu odpowiedzialności finansowej, jeśli ponosisz odpowiedzialność za czyjeś obrażenia lub szkody w wypadku samochodowym.

Pamiętaj, że jeśli miałeś wcześniej wykroczenia związane z pojazdem, New Hampshire może wymagać posiadania ubezpieczenia samochodu. Poszczególne stany regulują rodzaj i ilość wymaganego ubezpieczenia samochodu. Ogólnie, wymagania te obejmują ubezpieczenie odpowiedzialności samochodowej za obrażenia ciała i uszkodzenia mienia. Ubezpieczenie odpowiedzialności może zapłacić za szkody i obrażenia, które wyrządziłeś innym w wyniku wypadku samochodowego.

Dowiedzsię więcej o wymaganiach dotyczących ubezpieczenia samochodu według stanu. Pożyczkodawcy samochodów i firmy leasingowe zazwyczaj wymagają posiadania ubezpieczenia samochodu w samochodzie, który kupujesz lub leasingujesz od nich, aby chronić ich interesy finansowe w pojeździe. Przeczytaj uważnie umowę pożyczki lub leasingu, ponieważ wymagane przez państwo minimum nie zawsze odpowiadają minimalnym wymaganym przez bank lub dealera w scenariuszu pożyczkodawcy lub leasingu. Umowy te często wymagają dodatkowego ubezpieczenia pojazdu, aby w pełni pokryć właściciela pojazdu w przypadku całkowitej straty.

Dostosujpokrycia, limity i odliczenia swojej polisy. Porozmawiaj z licencjonowanym przedstawicielem, który przeprowadzi Cię przez każdy etap procesu. Szukasz więcej informacji na temat ubezpieczenia samochodu? Nasze centrum zasobów ubezpieczenia samochodu zapewni Ci ochronę. Jak działa roszczenie ubezpieczeniowe osoby trzeciej? Czy możesz dostać polisę ubezpieczeniową na życie, jeśli jesteś na Medicaid? Czy możesz zabrać używany samochód do mechanika przed zakupem? Niezależnie od tego, czy szukasz nowej kariery, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o Progressive, wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia znajdziesz tutaj.

Dowiedzsię o naszych celach i o tym, jak je osiągamy Odkryj, jak żyjemy naszymi podstawowymi wartościami w naszych społecznościach. Poznaj nasze instalacje artystyczne, najważniejsze informacje o kolekcji, i więcej Dowiedz się o naszych zespołach, ubiegać się o pracę, i nie tylko Znajdź odpowiedzi na pytania ubezpieczeniowe, wgląd w aktualne trendy, i narzędzia do poruszanie się po życiu w naszym centrum zasobów. Ubezpieczenie nie musi być skomplikowane. Uzyskaj proste wyjaśnienia na wszystkie pytania.

Poznaj nasze głębokie nurkowania oparte na danych, aby poznać najnowsze trendy na drodze i poza nią. Uzyskajszybkie wskazówki dotyczące poruszania się po życiu, od samochodu- i posiadanie domu po przygody. Trochę przygotowania to długa droga. Oblicz, ile możesz sobie pozwolić.

Zobacz, co nowego w Progressive - online, w telewizji, i w drodze. Porozmawiajteraz, aby zadać Flo cokolwiek lub zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami. Oferujemy ubezpieczenia telefonicznie, online i za pośrednictwem niezależnych agentów. Ceny różnią się w zależności od sposobu zakupu.

Członkowie Wspólnoty Misji Zagranicznych powinni potwierdzić, że ich polisa ubezpieczeniowa obejmuje wynajęte pojazdy silnikowe. Naprzykład kompleksowe ubezpieczenie opłaca naprawę szkód spowodowanych gradem, pożarem, powodzią, uszkodzeniem, błędnym baseballem przez przednią szybę i wandalizmem. Kilka stanów wprowadziło obowiązek ochrony PIP, aby spróbować zmniejszyć liczbę procesów sądowych po wypadkach samochodowych. Żadne z obowiązkowych uprzywileńców nie zwróci Ci kosztów uszkodzenia własnego samochodu, które sam spowodujesz lub które wydarzyły się poza wypadkiem.

Niedostarczenie OFM wymaganego dowodu ważnego ubezpieczenia spowoduje nieprzedłużenie rejestracji pojazdu; może to prowadzić do cytatów ze strony organów ścigania z powodu wygasłej rejestracji. Ubezpieczeniei inne funkcje różnią się w zależności od ubezpieczycieli, różnią się w zależności od stanu i nie są dostępne we wszystkich stanach. Przewoźnik ubezpieczeniowy lub agent może otrzymać od OFM kopię Departamentu Stanu DHR danej osoby. Z wyjątkiem Florydy, każdy stan wymaga ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (BI), podczas gdy wszystko 50 stany plus Waszyngton, re.

Ponadto wiele stanów pozwala na samodzielne ubezpieczenie za pomocą depozytu gotówkowego lub obligacji zamiast posiadania ubezpieczenia samochodu. Ubezpieczenienieubezpieczonych kierowców wchodzi w grę, gdy kierowca z winy nie ma wystarczającego ubezpieczenia, aby zapłacić za całkowitą stratę. Ochrona od odpowiedzialności ma na celu zapewnienie kierowcom, pasażerom i pieszym, którzy ponieśli szkody lub obrażenia z winy innego kierowcy, nie muszą płacić za naprawy lub opiekę medyczną z własnej kieszeni. Sekretarz przekazał OFM uprawnienia do nakładania takich dopłat lub opłat na Misję Zagraniczną zatrudniającą nieubezpieczonego kierowcę.

jednak, minimalna kwota ubezpieczenia różni się w zależności od stanu; zebraliśmy minimalne wymagane ubezpieczenie samochodu dla każdego stanu w U. Potwierdzenieprzedstawiające dyplomatyczny pojazd silnikowy Departamentu Misji Zagranicznych (DMV) program jako „dodatkowy ubezpieczony lub „Strona zainteresowania. .