Jakie jest teraz najlepsze ubezpieczenie samochodu?

Biorącto pod uwagę, Najlepszym wyborem Money dla najlepszego pakietu pokrycia jest Amica Mutual, który również uzyskał najwyższą ogólną ocenę zadowolenia klientów przyznaną J., D. Najlepszym dostawcą ubezpieczeń samochodowych był ogólnie Geico, zgłaszając wysoki poziom zadowolenia klientów we wszystkich regionach kraju. Ten ubezpieczyciel jest również zaliczany do najtańszych ubezpieczycieli samochodów (a składka może być ogromnym wydatkiem). Jego klienci dają mu doskonałe oceny za doskonałą obsługę i wsparcie, wraz z jednymi z najbardziej rozsądnych cen ubezpieczenia.

Sprawdźnaszą pełną recenzję Geico Auto Insurance. ubezpieczeniesamochodu jest obowiązkowe we wszystkich stanach, z wyjątkiem Wirginii i New Hampshire, więc większość właścicieli samochodów nie ma dużego wyboru, czy ubezpieczyć swój pojazd. Opcje takie jak wymiana nowego samochodu, wybaczenie wypadków, pokrycie przejazdów i pokrycie luk zwiększą premię do Twojej polisy, ale zapewnią również ochronę finansową dla szerszego zakresu incydentów. Aby znaleźć najlepsze ubezpieczenie samochodu dla Ciebie, obliczyć swój budżet oraz ile i jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebujesz.

Wszystkienajlepsze firmy ubezpieczeniowe oferują takie same standardowe ubezpieczenia, z których niektóre są wymagane przez prawo, które zapewniają ochronę przed kosztami obrażeń ciała i szkód majątkowych na drodze. Poziom ubezpieczenia samochodu, który zdecydujesz się kupić, jest bardzo osobisty i oparty na kilku czynnikach. Każda firma ubezpieczeniowa oblicza składki nieco inaczej, więc wycena, którą otrzymujesz od jednej firmy, może być z łatwością o setki dolarów droższa niż oferta innej firmy. Odliczenie to część szkód, które będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni, zanim firma ubezpieczeniowa zapłaci resztę.

Nationwideoferuje przyzwoite stawki ubezpieczenia samochodu dla niektórych typów kierowców i wiele pomocnych dodatków. Wyniki ubezpieczenia są oparte na informacjach z raportu kredytowego i wskazują prawdopodobieństwo złożenia roszczenia przez kierowcę. Geico ma bardzo konkurencyjne stawki ubezpieczenia samochodu dla wielu typów kierowców, co sprawia, że warto zajrzeć, jeśli chcesz taniego ubezpieczenia auto. Inne dostępne opcje ubezpieczenia to pomoc drogowa, pokrycie luk, zwrot kosztów wynajmu i ubezpieczenie dla nauczycieli, którzy przechowują cenne zapasy w swoich samochodach.

Jeślijesteś właścicielem samochodu, ale korzystasz z transportu publicznego do pracy i nie prowadzisz zbyt wiele pojazdów, sprawdź polisy ubezpieczeniowe auto typu pay-per-mile. Według analizy Doradcy Forbesa, Geico, Ogólnokrajowy, Travelers i USAA mają najlepsze ubezpieczenie samochodu. Pożyczkodawcy mogą wymagać od Ciebie kolizji i kompleksowego ubezpieczenia, nawet jeśli nie są one wymagane przez żadne przepisy stanowe. Chociaż dokładna kwota rabatu pakietowego może się różnić w zależności od stanu i rodzaju polisy, oszczędności są generalnie znaczne przy łączeniu ubezpieczenia samochodu i domu.

Opróczubezpieczenia samochodu, Travelers oferuje również właścicielom domów, najemcy, i polisy ubezpieczeniowe wynajmującego, pośród innych.