Która firma ubezpieczeniowa ma najwyższą satysfakcję klienta?

USAAto najlepsza firma ubezpieczeniowa w naszych ocenach. USAA ma również najniższe wskaźniki w naszym badaniu, pokonując średnią krajową o 35%. Towarzystwem ubezpieczeniowym, który ma najwyższą satysfakcję klientów, jest Geico, według analizy czynników takich jak J, D przez WalletHub. Zasil rankingi satysfakcji klientów i indeks reklamacji NAIC.

Geicojest również jedną z najtańszych głównych firm ubezpieczeniowych. Oceny oparte na recenzji edytora WalletHub, indeksie skarg NAIC i J, re. Pamiętaj tylko, że obsługa klienta to nie wszystko. Przystępne ceny, opcje ubezpieczenia i dostępne rabaty są również czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie ubezpieczenia samochodu.

Wpłynąone na ogólną satysfakcję, too. Razem te 10 firm posiada ponad 70% udziału w rynku ubezpieczeń samochodowych w U, S. W rezultacie nie powinno dziwić, że firmy te są najlepszymi opcjami dla większości typów kierowców. Najlepsze ubezpieczenie samochodu dla nastolatków i młodych kierowców Najlepsze ubezpieczenie samochodu dla kierowców z punktami Najlepsze ubezpieczenie samochodu dla kierowców ze złym kredytem Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z przewodnikami WalletHub po najlepszych ubezpieczeniach samochodowych i największych ubezpieczycieli samochodowych.

Wpiszswój numer telefonu komórkowego, a wyślemy Ci link do instalacji aplikacji WalletHub. Redakcja sklasyfikowała ponad 40 firm w czterech głównych kategoriach ubezpieczeń. Należy zauważyć, że USAA często plasuje się jako czołowy ubezpieczyciel. Ale ponieważ firma oferuje zasięg tylko członkom wojska, weterani i ich rodziny, jest oceniana, ale nie uwzględniana w rankingach.

Opróczrankingów satysfakcji klientów i ratingów finansowych, redaktorzy przyjrzeli się również średnim składkom ubezpieczycieli, rabatom wielopolitycznym i innym czynnikom, aby znaleźć najlepsze z najlepszych. Auto-Owners słynie z doskonałej obsługi roszczeń i szerokiej gamy rabatów, które oferuje. Erie zdobyła dobre wyniki w wielu obszarach i znalazła się na szczycie rankingu, jeśli chodzi o podwyżki premii po mandacie za przekroczenie prędkości, co oznacza, że jeśli jesteś cytowany za przekroczenie prędkości, Twoja premia nie powinna dramatycznie wzrosnąć. State Farm uzyskało najwyższe wyniki od obu J, re.

Mocdla zadowolenia klienta i A, M. Firma otrzymała również stosunkowo niewiele skarg, wykazujących duże zadowolenie klientów. Northwestern Mutual, również z kilkoma skargami klientów, jest zwiastowany za dobrą obsługę klienta. Kaiser Permanente ma wysokie oceny na całym świecie i jest jedynym ubezpieczycielem zdrowotnym na tej liście z doskonałym 5,0 od J, re.

Humana, który zajmuje drugie miejsce, ma również wyjątkowo wysokie oceny od J, re. State Farm uzyskało najwyższe wyniki w kategorii rabatów wielopolisowych, podczas gdy Auto-Owners zajęli drugie miejsce w nowej kategorii rabatów domowych. Chociaż te rankingi są świetnym punktem wyjścia do wyszukiwania zasięgu, nie powinieneś na tym poprzestać, jeśli chcesz uzyskać najlepsze ubezpieczenie domów. Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam rekompensują.

Możeto mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Oto lista naszych partnerów i oto jak zarabiamy pieniądze. Najlepsze firmy ubezpieczeniowe zapewniają swoim klientom więcej niż tylko zasięg, którego chcą za rozsądną cenę.

Zapewniająrównież doświadczenie klienta od wyceny do roszczenia, w tym bezproblemowy sposób zarządzania politykami i dokonywania płatności. Łatwo porównaj spersonalizowane stawki, aby zobaczyć, ile ubezpieczenia samochodu może zaoszczędzić. Następujące firmy otrzymały 4,5 lub 5 gwiazdek na 5 w analizie NerdWallet najlepszych ubezpieczycieli samochodowych w U, S. American Family oferuje szereg zniżek dla kierowców w niektórych stanach, w tym za lojalność, ukończenie kursu jazdy obronnej i dla uczniów wyjeżdżających do szkoły.

Firmaposiada również aplikacje do monitorowania jazdy, umożliwiając dobrym kierowcom zarabianie rabatów. Auto-Owners ma aplikację do śledzenia Twojej jazdy. Dobrzy kierowcy mogą uzyskać zniżkę za unikanie silnego hamowania i ostrych zakrętów, wraz z innymi bezpiecznymi zachowaniami. Możesz uzyskać wszystkie standardowe ubezpieczenie samochodowe od NJM, wraz z dodatkami, w tym nowym pokryciem wymiany samochodu dla samochodów z mniej niż 15,000 mil i pokryciem zwierząt domowych, które płaci za rachunki weterynarza, jeśli zostaną ranni w ubezpieczonym wypadku samochodowym.

Możeszrównież dodać ubezpieczenie luki, aby spłacić kredyt samochodowy, jeśli Twój pojazd zostanie skradziony lub zsumowany. Jeśli musisz przejść przez proces reklamacyjny, możesz nawet nie zauważyć wzrostu stawek. Klienci, którzy zdecydują się na określone ulepszenia, mogą zdobyć „Punkty Advantage za dobrą jazdę, odnowienie polityki i polecanie innych kierowców. Punkty te można wykorzystać do utrzymania aktualnej stawki po wypadku.

Amicaoferuje również bezpłatną naprawę szkła, bezpłatną wymianę zamka i bezpłatną naprawę poduszek powietrznych po wdrożeniu. Firma oferuje zniżki kierowcom w niektórych stanach za posiadanie wielu samochodów, bycie dobrym kierowcą i posiadanie ucznia w szkole. State Farm ma aplikację do bezpiecznej jazdy, która może żyć na telefonie lub przez OnStar. Możesz otrzymać zniżkę, przestrzegając zasad i rozsądnie jeżdżąc.

AutoClub Group oferuje wiele opcji ubezpieczenia samochodu, takie jak ubezpieczenie wspólnego przejazdów i ubezpieczenie producenta oryginalnego sprzętu, który płaci za części zamienne od producenta, zamiast części zamiennych, jeśli jesteś w katastrofie objętej ubezpieczeniem. W przeciwieństwie do niektórych ubezpieczycieli AAA, Auto Club Group ma aplikację, w której możesz zarządzać zarówno polisą ubezpieczeniową samochodu, jak i członkostwem AAA. Nationwide oferuje również ubezpieczenie pay-per-mile, które określa stawkę na podstawie liczby przejechanych mil. Możesz także otrzymać zniżkę na podstawie swojego zachowania podczas jazdy, który jest śledzony za pośrednictwem aplikacji SmartRide firmy Nationwide.

Możeszuzyskać zniżki na budowanie wielu zasad, bycie dobrym uczniem i bycie członkiem niektórych grup zawodowych. Ponadto ubezpieczyciel oferuje dodatki, takie jak wybaczenie wypadków i możliwość zakupu pakietu z dodatkowym pokryciem przedmiotów, takich jak laptop i telefon komórkowy. Ten pakiet nie jest dostępny we wszystkich stanach. Strona internetowa Mapfre z siedzibą w Hiszpanii jest dostępna w języku angielskim i hiszpańskim.

Możesztakże użyć aplikacji Mapfre, aby wyświetlić swoje zasady, dokonywać płatności i zgłaszać roszczenia. Wśród dużych ubezpieczycieli Liberty Mutual oferuje więcej rabatów niż ktokolwiek inny niż American Family. Na przykład kierowcy mogą zaoszczędzić, płacąc rachunki online, prowadząc pojazd hybrydowy lub elektryczny, i posiadanie domu. Ceny i rabaty stanowiły część wyniku każdego ubezpieczyciela, ale wiemy, że koszt jest najważniejszym czynnikiem dla wielu kupujących ubezpieczenia samochodowe.

Ponieważceny są oparte na czynnikach osobistych, w tym wieku, lokalizacji, pojazdu, historii kredytowej i płci (w większości przypadków), ważne jest, aby rozejrzeć się za ofertami ubezpieczenia samochodu, aby znaleźć najtańszą opcję. Może się okazać, że Twoje zakupy rzucają również światło na standardy obsługi klienta firmy. Odwiedź stronę internetową swojego stanowego komisarza ds. Ubezpieczeń, aby znaleźć skargi i inne informacje o firmach w Twojej okolicy.

Zadaj pytania agentowi lub przedstawicielowi obsługi klienta, aby upewnić się, że otrzymujesz całą potrzebną ochronę i nic, czego nie chcesz. Rozważtakże mniejsze firmy ubezpieczeniowe. Małe firmy oferują stawki znacznie poniżej dużych konkurentów w wielu lokalizacjach. Jeśli miałeś bilet, DUI lub inne naruszenie, pamiętaj, aby robić zakupy trzy i pięć lat po incydencie, kiedy dopłaty mogą znacznie spaść.

Chcesz zobaczyć stawki? Skorzystaj z taniego kalkulatora pełnego pokrycia i porównaj średnie stawki z trzech najtańszych firm ubezpieczeniowych samochodów, w których mieszkasz. Gdyszukasz najlepszej firmy ubezpieczeniowej samochodu, pamiętaj, że lokalizacja może mieć duży wpływ na stawki ubezpieczenia samochodu. Dzieje się tak, ponieważ każdy stan ma inne wymagania ubezpieczeniowe. Aby dać ci lepsze wyobrażenie o tym, co zapłacisz w każdym stanie, NerdWallet przeanalizował pełne stawki ubezpieczenia dla 35-letnich kierowców z dobrym kredytem i bez ostatnich wypadków, DUI lub wykroczeń drogowych.

Poniższa mapa pokazuje średnią roczną stawkę ubezpieczenia samochodu w każdym stanie. Abyuzyskać więcej informacji, w tym najtańszy ubezpieczyciel średnio z każdego stanu, odwiedź stronę stanu, do której link znajduje się na mapie. Nie ma jednej najlepszej firmy ubezpieczeniowej. Najlepsza firma dla Ciebie będzie zależeć od twoich osobistych potrzeb.

Aby znaleźć najlepszą polisę ubezpieczeniową auto dla Ciebie, zastanów się dokładnie, jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebujesz. Naprzykład, jeśli szukasz określonego rodzaju ubezpieczenia, takiego jak ubezpieczenie przejazdów, sprawdź, czy firma oferuje to przed zakupem polisy. Porównując ubezpieczycieli, upewnij się, że wybrano te same poziomy pokrycia, aby móc równo porównać oferty. Będziesz także chciał spojrzeć na skargi klientów firmy na stronie internetowej swojego stanowego komisarza ds.

Ubezpieczeń i siłę finansową za pośrednictwem witryny z ocenami, takiej jak A, M. Przez U, S. Jestto jednak oparte na średnich składkach, a Twoja własna stawka będzie się różnić w zależności od czynników, takich jak wiek, lokalizacja oraz marka i model samochodu. Rozejrzyj się, aby znaleźć dla siebie najtańszą stawkę.

Na przykład, jeśli szukasz określonego rodzaju ubezpieczenia, takiego jak Średnio rocznie dla minimalnego pokrycia. Metodologia ratingów ubezpieczeń samochodowych NerdWallet uśrednione stawki na podstawie zgłoszeń publicznych uzyskanych przez firmę analityczną Quadrant Information Services. Zbadaliśmystawki dla mężczyzn i kobiet dla wszystkich kodów pocztowych w dowolnym z 50 stany i Waszyngton, re, do. Chociaż jest to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju, Liberty Mutual nie jest uwzględniona w naszej analizie stawek ze względu na brak publicznie dostępnych informacji.

W naszej analizie, „dobrzy kierowcy nie mieli żadnych ruchomych naruszeń w historii; „dobry rabat na prowadzenie pojazdu został uwzględniony dla tego profilu. Nasze „dobre i „słabe stawki kredytowe są oparte na przybliżeniach zdolności kredytowej i nie uwzględniają zastrzeżonych kryteriów oceny stosowanych przez ubezpieczycieli. Sąto średnie stawki, a Twoja stawka będzie się różnić w zależności od Twoich danych osobowych, stanu i ubezpieczycieli. Kaiser Permanente ma wysokie oceny na całym świecie i jest jedynym ubezpieczycielem zdrowotnym na tej liście z doskonałym 5,0 od J.

Jednak raport wykazał również, że wielu ubezpieczycieli domów walczyło o utrzymanie klientów, gdy przechodzą z polityki właścicieli domów na najemców. Towarzystwem ubezpieczeniowym, który ma najwyższą satysfakcję klientów, jest Geico, według analizy czynników takich jak J. Rabatyzostaną automatycznie zastosowane do Twojej polisy przy zakupie ubezpieczenia, ale aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie najlepsze oszczędności, zapytaj o konkretne rabaty podczas procesu składania wniosku o ubezpieczenie samochodu. Spędziła kilka lat jako CSR Farmers Insurance, zdobycie solidnego zrozumienia produktów ubezpieczeniowych, w tym domu, życie, automatyczny, oraz komercyjne i współpracując bezpośrednio z klientami ubezpieczeniowymi, aby zrozumieć ich potrzeby.

Najbardziej niezawodnym sposobem na uzyskanie najlepszych stawek ubezpieczenia samochodu jest rozejrzeć się, i porównaj oferty z co najmniej trzech różnych firm, zanim wybierzesz zasięg. Badanie zakupów ubezpieczeniowych, Progressive zajął siódme miejsce z ośmiu dużych ubezpieczycieli pod względem zadowolenia klienta. Większośćnajlepszych firm ubezpieczeniowych oferuje co najmniej jedną zniżkę na bezpieczną jazdę i unikanie biletów. Chociaż koszty różnią się w zależności od Twojego profilu jazdy, Twoja wycena ubezpieczenia samochodu może być również wyższa lub niższa w zależności od miejsca zamieszkania.

Większość firm ubezpieczeniowych oferuje podobne rodzaje ubezpieczenia, chociaż istnieją różnice, zwłaszcza z adnotacjami, lub „dodatki. Zwany również „multi-line i „bundling, ta zniżka może pomóc Ci znacznie zaoszczędzić na każdej polisy, którą ubezpieczysz w tej samej firmie. Kliencimają dostęp do wielu opcji ubezpieczenia, nagród i rabatów, w tym wyjątkowych okoliczności, takich jak rozmieszczenie członków czynnej służby. I chociaż firmy mogą nie oferować tego jako oficjalnej zniżki, żonaci kierowcy zwykle płacą nieco mniej za ubezpieczenie samochodu.

.