Jakie jest najlepsze ubezpieczenie samochodu numer jeden?

USAAma najwyższy ogólny wynik w naszym. Najlepszą ogólną firmą ubezpieczeniową samochodu jest State Farm w oparciu o przystępne ceny i najwyższej klasy obsługę klienta. Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam rekompensują. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie.

Niema to jednak wpływu na nasze oceny. Oto lista naszych partnerów i oto jak zarabiamy pieniądze. Najlepsze firmy ubezpieczeniowe zapewniają swoim klientom więcej niż tylko zasięg, którego chcą za rozsądną cenę. Zapewniają również doświadczenie klienta od wyceny do roszczenia, w tym bezproblemowy sposób zarządzania politykami i dokonywania płatności.

Łatwoporównaj spersonalizowane stawki, aby zobaczyć, ile zmiany Ubezpieczenie samochodu może Ci zaoszczędzić. Następujące firmy otrzymały 4,5 lub 5 gwiazdek na 5 w analizie NerdWallet najlepszych ubezpieczycieli samochodowych w U, S. American Family oferuje szereg zniżek dla kierowców w niektórych stanach, w tym za lojalność, ukończenie kursu jazdy obronnej i dla uczniów wyjeżdżających do szkoły. Firma posiada również aplikacje do monitorowania jazdy, umożliwiając dobrym kierowcom zarabianie rabatów.

Auto-Ownersma aplikację do śledzenia Twojej jazdy. Dobrzy kierowcy mogą uzyskać zniżkę za unikanie silnego hamowania i ostrych zakrętów, wraz z innymi bezpiecznymi zachowaniami. Możesz uzyskać wszystkie standardowe ubezpieczenie samochodowe od NJM, wraz z dodatkami, w tym nowym pokryciem wymiany samochodu dla samochodów z mniej niż 15,000 mil i pokryciem zwierząt domowych, które płaci za rachunki weterynarza, jeśli zostaną ranni w ubezpieczonym wypadku samochodowym. Możesz również dodać ubezpieczenie luki, aby spłacić kredyt samochodowy, jeśli Twój pojazd zostanie skradziony lub zsumowany.

Jeślimusisz przejść przez proces reklamacyjny, możesz nawet nie zauważyć wzrostu stawek. Klienci, którzy zdecydują się na określone ulepszenia, mogą zdobyć „Punkty Advantage za dobrą jazdę, odnowienie polityki i polecanie innych kierowców. Punkty te można wykorzystać do utrzymania aktualnej stawki po wypadku. Amica oferuje również bezpłatną naprawę szkła, bezpłatną wymianę zamka i bezpłatną naprawę poduszek powietrznych po wdrożeniu.

Firmaoferuje zniżki kierowcom w niektórych stanach za posiadanie wielu samochodów, bycie dobrym kierowcą i posiadanie ucznia w szkole. State Farm ma aplikację do bezpiecznej jazdy, która może żyć na telefonie lub przez OnStar. Możesz otrzymać zniżkę, przestrzegając zasad i rozsądnie jeżdżąc. Auto Club Group oferuje wiele opcji ubezpieczenia samochodu, takie jak ubezpieczenie wspólnego przejazdów i ubezpieczenie producenta oryginalnego sprzętu, który płaci za części zamienne od producenta, zamiast części zamiennych, jeśli jesteś w katastrofie objętej ubezpieczeniem.

Wprzeciwieństwie do niektórych ubezpieczycieli AAA, Auto Club Group ma aplikację, w której możesz zarządzać zarówno polisą ubezpieczeniową samochodu, jak i członkostwem AAA. Nationwide oferuje również ubezpieczenie pay-per-mile, które określa stawkę na podstawie liczby przejechanych mil. Możesz także otrzymać zniżkę na podstawie swojego zachowania podczas jazdy, który jest śledzony za pośrednictwem aplikacji SmartRide firmy Nationwide. Możesz uzyskać zniżki na budowanie wielu zasad, bycie dobrym uczniem i bycie członkiem niektórych grup zawodowych.

Ponadtoubezpieczyciel oferuje dodatki, takie jak wybaczenie wypadków i możliwość zakupu pakietu z dodatkowym pokryciem przedmiotów, takich jak laptop i telefon komórkowy. Ten pakiet nie jest dostępny we wszystkich stanach. Strona internetowa Mapfre z siedzibą w Hiszpanii jest dostępna w języku angielskim i hiszpańskim. Możesz także użyć aplikacji Mapfre, aby wyświetlić swoje zasady, dokonywać płatności i zgłaszać roszczenia.

Wśróddużych ubezpieczycieli Liberty Mutual oferuje więcej rabatów niż ktokolwiek inny niż American Family. Na przykład kierowcy mogą zaoszczędzić, płacąc rachunki online, prowadząc pojazd hybrydowy lub elektryczny, i posiadanie domu. Ceny i rabaty stanowiły część wyniku każdego ubezpieczyciela, ale wiemy, że koszt jest najważniejszym czynnikiem dla wielu kupujących ubezpieczenia samochodowe. Ponieważ ceny są oparte na czynnikach osobistych, w tym wieku, lokalizacji, pojazdu, historii kredytowej i płci (w większości przypadków), ważne jest, aby rozejrzeć się za ofertami ubezpieczenia samochodu, aby znaleźć najtańszą opcję.

Możesię okazać, że Twoje zakupy rzucają również światło na standardy obsługi klienta firmy. Odwiedź stronę internetową swojego stanowego komisarza ds. Ubezpieczeń, aby znaleźć skargi i inne informacje o firmach w Twojej okolicy. Zadaj pytania agentowi lub przedstawicielowi obsługi klienta, aby upewnić się, że otrzymujesz całą potrzebną ochronę i nic, czego nie chcesz.

Rozważ także mniejsze firmy ubezpieczeniowe. Małefirmy oferują stawki znacznie poniżej dużych konkurentów w wielu lokalizacjach. Jeśli miałeś bilet, DUI lub inne naruszenie, pamiętaj, aby robić zakupy trzy i pięć lat po incydencie, kiedy dopłaty mogą znacznie spaść. Chcesz zobaczyć stawki? Skorzystaj z taniego kalkulatora pełnego pokrycia i porównaj średnie stawki z trzech najtańszych firm ubezpieczeniowych samochodów, w których mieszkasz.

Gdy szukasz najlepszej firmy ubezpieczeniowej samochodu, pamiętaj, że lokalizacja może mieć duży wpływ na stawki ubezpieczenia samochodu. Dziejesię tak, ponieważ każdy stan ma inne wymagania ubezpieczeniowe. Aby dać ci lepsze wyobrażenie o tym, co zapłacisz w każdym stanie, NerdWallet przeanalizował pełne stawki ubezpieczenia dla 35-letnich kierowców z dobrym kredytem i bez ostatnich wypadków, DUI lub wykroczeń drogowych. Poniższa mapa pokazuje średnią roczną stawkę ubezpieczenia samochodu w każdym stanie.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym najtańszy ubezpieczyciel średnio z każdego stanu, odwiedź stronę stanu, do której link znajduje się na mapie. Niema jednej najlepszej firmy ubezpieczeniowej. Najlepsza firma dla Ciebie będzie zależeć od twoich osobistych potrzeb. Aby znaleźć najlepszą polisę ubezpieczeniową auto dla Ciebie, zastanów się dokładnie, jakiego rodzaju ubezpieczenia potrzebujesz.

Na przykład, jeśli szukasz określonego rodzaju ubezpieczenia, takiego jak ubezpieczenie przejazdów, sprawdź, czy firma oferuje to przed zakupem polisy. Porównującubezpieczycieli, upewnij się, że wybrano te same poziomy pokrycia, aby móc równo porównać oferty. Będziesz także chciał spojrzeć na skargi klientów firmy na stronie internetowej swojego stanowego komisarza ds. Ubezpieczeń i siłę finansową za pośrednictwem witryny z ocenami, takiej jak A, M.

Przez U, S. Jest to jednak oparte na średnich składkach, a Twoja własna stawka będzie się różnić w zależności od czynników, takich jak wiek, lokalizacja oraz marka i model samochodu. Rozejrzyjsię, aby znaleźć dla siebie najtańszą stawkę. Na przykład, jeśli szukasz określonego rodzaju ubezpieczenia, takiego jak Średnio rocznie dla minimalnego pokrycia.

Metodologia ratingów ubezpieczeń samochodowych NerdWallet uśrednione stawki na podstawie zgłoszeń publicznych uzyskanych przez firmę analityczną Quadrant Information Services. Zbadaliśmy stawki dla mężczyzn i kobiet dla wszystkich kodów pocztowych w dowolnym z 50 stany i Waszyngton, re, do. Chociażjest to jeden z największych ubezpieczycieli w kraju, Liberty Mutual nie jest uwzględniona w naszej analizie stawek ze względu na brak publicznie dostępnych informacji. W naszej analizie, „dobrzy kierowcy nie mieli żadnych ruchomych naruszeń w historii; „dobry rabat na prowadzenie pojazdu został uwzględniony dla tego profilu.

Nasze „dobre i „słabe stawki kredytowe są oparte na przybliżeniach zdolności kredytowej i nie uwzględniają zastrzeżonych kryteriów oceny stosowanych przez ubezpieczycieli. Są to średnie stawki, a Twoja stawka będzie się różnić w zależności od Twoich danych osobowych, stanu i ubezpieczycieli. Biorącto pod uwagę, Najlepszym wyborem Money dla najlepszego pakietu pokrycia jest Amica Mutual, który również uzyskał najwyższą ogólną ocenę zadowolenia klientów przyznaną J., re. MoneyGeek przeanalizował wszystkie te czynniki i uznał GEICO za najlepsze ubezpieczenie samochodu w kraju, ale najlepsze dla Ciebie może zależeć od tego, gdzie mieszkasz i co cenisz.

Koncentrują się na punktach, które konsumenci dbają o większość cen, obsługa klienta, funkcje polityki i możliwości oszczędności, dzięki czemu możesz mieć pewność, który dostawca jest dla Ciebie odpowiedni. Niektóre stany, w tym Kalifornia, Hawaje i New Jersey, zapewniają niedrogie ubezpieczenie publiczne osobom, które nie mogą sobie pozwolić na zakup polisy ubezpieczeniowej samochodu prywatnej firmy. Odpowiadającna częste pytanie „ile kosztuje ubezpieczenie samochodu, ważne jest, aby wiedzieć, że stawki są w dużym stopniu zależne od czynników oceny osobistej i informacji o pojazdach, które kierowcy podają, prosząc o wycenę. .

Nationwide sprzedaje ubezpieczenia samochodów osobowych, klasyczne samochody, RV, motocykle, quady, skutery, wózki golfowe i łodzie. Erie oferuje również „lepszą ochronę samochodu, która opłaca się zastąpić pojazd samochodem o dwa lata nowszy. Planubezpieczenia samochodu w Hartford jest skierowany do kierowców powyżej 50 lat, którzy są członkami American Association of Retired Persons. Podobnie jak GEICO, State Farm nie oferuje nowego ubezpieczenia wymiany samochodu, więc może nie być najlepszą opcją dla tych, którzy mają zupełnie nowe samochody, które martwią się o odzyskanie wartości, jeśli wpadną w wypadek wkrótce po zakupie samochodu.

Ubezpieczenie oparte na użytkowaniu to rodzaj ubezpieczenia samochodu, które oblicza składkę na podstawie Twoich nawyków jazdy. Biorącpod uwagę, jak ograniczona jest dostępność ubezpieczenia Erie, osoby poszukujące taniego ubezpieczenia samochodu mogą również rozważyć ubezpieczenie Farm Bureau, American Family and State Farm. Lista najtańszych firm ubezpieczeniowych WalletHub to dobre miejsce na rozpoczęcie zakupów po najlepszych cenach. .