Kto zwykle ma najniższe ubezpieczenie samochodu?

Geicojest najtańszą główną firmą ubezpieczeniową w kraju, według najnowszej analizy minimalnych stawek pokrycia przez NerdWallet. Ponieważ młodzi kierowcy mają mniejsze doświadczenie za kierownicą, ubezpieczyciele zwykle pobierają od nich wyższe stawki niż bardziej dojrzali kierowcy. Średnio, większość kierowców zauważy, że ich stawki spadają wraz z wiekiem, ze znacznym spadkiem, gdy się odwrócą 25 lat. Dowiedz się więcej o najtańszym ubezpieczeniu samochodu dla młodych kierowców.

GEICOzaczęło od bezpośredniej sprzedaży telefonów, ale szybko się rozwinęło w XXI wieku, opracowując łatwą w użyciu technologię sprzedaży. w rzeczywistości, GEICO koncentruje się dziś na utrzymaniu niskich stawek, inwestując i pokonując konkurencję w technologii, która pomaga zmniejszyć liczbę roboczogodzin, zminimalizować koszty sprzedaży i zwiększyć wygodę dla konsumentów. Dzisiaj możesz skorzystać z zaawansowanej strony internetowej lub aplikacji mobilnej GEICO, aby łatwo znaleźć informacje na temat ubezpieczenia lub uzyskać spersonalizowaną wycenę. Możesz także sprawdzić stawki i uzyskać pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zasięgu i rabatów w aplikacjach GEICO na Amazon Alexa i Google Home.

Dodanienastoletniego kierowcy do polisy może zwiększyć Twoje składki średnio o 260%, więc pojazd, którym jeżdżą, może mieć duży wpływ na ogólne składki. Aby uzyskać bardziej dogłębną analizę, zapoznaj się z artykułem Wallethub na temat najtańszych samochodów do ubezpieczenia. Największą wadą miesięcznego płacenia za ubezpieczenie samochodu jest to, że prawie zawsze jest droższe niż płacenie w całości za sześć lub 12 miesiące ubezpieczenia z góry. Niektóre kalifornijskie firmy ubezpieczeniowe pobierają nieco więcej za składki z miesiąca na miesiąc, and there can also be payment processing fees.

Większośćfirm ubezpieczeniowych samochodów również zniżki dla klientów, którzy płacą z góry. Niektóre firmy ubezpieczeniowe w Teksasie pobierają nieco więcej za składki miesięczne, and there can also be payment processing fees. Porównując stawki ubezpieczeń motoryzacyjnych, ważne jest, aby mieć świadomość, że nie wszystkie firmy oferują ubezpieczenie w całym kraju. Ubezpieczyciele ustalają stawki na podstawie kilku kluczowych czynników, które zasadniczo pozwalają im określić prawdopodobieństwo złożenia roszczenia, na podstawie ich doświadczeń i danych z przeszłości.

WedługAuto Insurance Nerds, idealnym klientem firmy ubezpieczeniowej samochodu jest bezpieczny i doświadczony kierowca, który ma bezpieczny pojazd, który jest niedrogi w naprawie i minimalnie jeździ w obszarze o niskim ryzyku klęski żywiołowej, małe zatory, i niskie wskaźniki przestępczości. Ten idealny klient pozwoliłby firmie ubezpieczeniowej na osiągnięcie zysku, ponieważ prawdopodobnie zapłaci swoje składki bez składania kosztownych roszczeń dotyczących ich polisy. Jeśli chcesz obniżyć stawki ubezpieczenia, poszukaj rabatów za pośrednictwem różnych firm ubezpieczeniowych. Możesz zapytać swojego agenta ubezpieczeniowego o to, jakie rabaty są dostępne, ponieważ firma może oferować rabaty, które kwalifikujesz się do otrzymania, ale nie korzystasz z polisy.

Naprzykład, możesz kwalifikować się do niższej zniżki na przebieg, jeśli Twoje nawyki jazdy zmieniły się z powodu zmiany stylu życia. Przy żądaniu ofert ubezpieczenia samochodowego od wielu dostawców, pamiętaj, aby poprosić o wszystkie dostępne rabaty. Kierowcy, którzy zostali powołani za jazdę pod wpływem, płacą znacznie wyższe stawki ubezpieczenia. Dzieje się tak, ponieważ kierowcy, którzy jeżdżą pod wpływem, są narażeni na niezwykle wysokie ryzyko wypadku.

Profilkierowcy użyty w naszym badaniu z DUI pokazuje, w jaki sposób niektóre firmy ubezpieczeniowe karają to wykroczenie bardziej niż inne. Chociaż Geico jest drugim najtańszym ogólnie w naszej analizie, stawki za profil z DUI należą do najwyższych w badaniu. USAA ma również wyższe stawki ubezpieczenia niż State Farm dla tego profilu kierowcy, dzięki czemu State Farm jest najtańszym dla kierowcy z DUI. Dopóki nie uzyskasz bardziej ugruntowanej historii jazdy, na początku może być taniej pozostać na polisie ubezpieczeniowej samochodu członka rodziny.

Progressivezapewnia wiele możliwości rabatowych, w tym zniżkę dla nastoletnich kierowców, zniżkę na wiele samochodów, która może zaoszczędzić do 12%, oraz pełną zniżkę za opłacenie całej premii z góry. Agenci ubezpieczeniowi zazwyczaj nie zalecają obniżenia limitów ubezpieczenia lub podniesienia odliczeń ubezpieczenia samochodu, aby zaoszczędzić pieniądze na składkach, ale zrozumienie Twoich wyjątkowych potrzeb może pomóc Ci dowiedzieć się, jakie opcje ubezpieczenia, limity i odliczenia mają dla Ciebie sens. Połączyliśmy te informacje z danymi, które obejmują opcje zasięgu i zasoby cyfrowe, aby przypisać każdemu przewoźnikowi zastrzeżony wynik Bankrate, w skali od 0,0 do 5,0. Niezależnie od Twojej zdolności kredytowej, powinieneś otrzymać wyceny od dostawców, aby znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu.

Przedzakupem jakiejkolwiek polisy ubezpieczeniowej samochodu, powinieneś otrzymać spersonalizowane oferty od co najmniej trzech firm ubezpieczeniowych. Analiza WalletHub tanich firm ubezpieczeniowych oparta jest na danych z państwowych DMV i Quadrant Information Services. Należy jednak pamiętać, że jeśli Twój samochód jest wynajęty lub finansowany, pożyczkodawca prawdopodobnie wymaga pełnego ubezpieczenia samochodu. Kierowcy szukający jedynie minimalnego ubezpieczenia w swoim stanie, jak podstawowa ochrona od odpowiedzialności cywilnej, będą generalnie mieli najtańsze stawki ubezpieczenia samochodu.

Częstotaniej jest kupić ubezpieczenie samochodu online niż w pracy z agentem, ponieważ nie musisz płacić opłat agentów i często możesz uzyskać zniżkę na zakup online. Teraz, gdy już ustaliłeś, ile ubezpieczenia samochodu potrzebujesz, rozejrzyj się między ubezpieczycieli i zastosuj wszystkie możliwe rabaty. Polisa ubezpieczeniowa z minimalnym ubezpieczeniem wymaganym w Twoim stanie byłaby najtańszym rodzajem ubezpieczenia samochodu. Ale możesz zminimalizować koszty ubezpieczenia w Teksasie, który zajmuje 34 miejsce za najtańsze stawki ubezpieczenia samochodu w kraju.

Pełneubezpieczenie samochodu naprawia uszkodzenia samochodu, gdy spowodujesz wypadki, a także uszkodzenia spowodowane kradzieżą, pożarem, trudną pogodą i kolizjami z przedmiotami. Kierowcy we wszystkich 50 stanach może być w stanie uzyskać tanie ubezpieczenie samochodu od Geico, chociaż kierowcy z wypadkami w swoich aktach mogą znaleźć lepsze ceny od innych firm. Firmy ubezpieczeniowe zwykle pobierają rekordy pojazdów mechanicznych przed czasem odnowienia polisy, aby sprawdzić bilety i wyroki skazujące, a następnie zastosuj podwyżki na podstawie swojego rekordu. .