Jaki rodzaj ubezpieczenia jest najlepszy?

Większośćekspertów zgadza się, że życie, zdrowie, długotrwała niepełnosprawność, i ubezpieczenie samochodu to cztery rodzaje ubezpieczeń, które musisz mieć. Ubezpieczenie na życie · Ubezpieczenie zdrowotne · Długoterminowe ubezpieczenie inwalidzkie Większość ekspertów zgadza się, że życie, zdrowie, długoterminowa niepełnosprawność, a ubezpieczenie samochodowe to cztery rodzaje ubezpieczeń, które musisz posiadać. Zawsze najpierw skontaktuj się z pracodawcą. Ubezpieczenie pracodawcy jest często najlepszą opcją.

Długoterminowaniepełnosprawność zapewnia świadczenie pieniężne równe części (e, g. Długotrwała niepełnosprawność zwykle zaczyna się po zakończeniu krótkotrwałej niepełnosprawności. Aby otrzymywać świadczenia, niepełnosprawność musiała nastąpić po wydaniu polisy, a następnie, zazwyczaj po okresie oczekiwania. Informacje medyczne, często potwierdzane przez lekarza, muszą zostać przekazane ubezpieczycielowi do rozpatrzenia.

Większośćdługoterminowych polis ubezpieczeniowych na wypadek inwalidztwa klasyfikuje niepełnosprawność jako zawód własny lub zawód. Zawód własny oznacza, że ubezpieczony, z powodu niepełnosprawności, nie jest w stanie wykonywać swojej regularnej pracy lub podobnej pracy. Każdy zawód oznacza, że ubezpieczony, z powodu niepełnosprawności, nie jest w stanie wykonywać żadnej pracy, do której posiada kwalifikacje. Podobnie jak w przypadku krótko- i długoterminowego ubezpieczenia na wypadek inwalidztwa, odszkodowania dla pracowników lub pracowników, wypłaca korzyści pieniężne pracownikom, którzy odnieśli obrażenia lub niepełnosprawność w pracy lub podczas wykonywania swojej pracy.

Większośćstanów wymaga od pracodawców posiadania ubezpieczenia odszkodowawczego dla pracowników. W zamian pracownicy nie mogą pozywać swojego pracodawcy za zaniedbanie. Podczas gdy długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa i ubezpieczenie odszkodowań pracowniczych płacą za niepełnosprawność, długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa nie ogranicza się do niepełnosprawności lub urazów występujących w pracy lub podczas pracy. Ubezpieczenie na życie chroni ludzi, którzy są finansowo zależni od Ciebie.

Jeślitwoi rodzice, małżonka, dzieci, lub inni bliscy napotkaliby trudności finansowe, gdybyś umarł, ubezpieczenie na życie powinno znajdować się wysoko na liście wymaganych polis ubezpieczeniowych. Zastanów się, ile zarabiasz każdego roku (i ile lat planujesz pozostać zatrudnionym) i wykup polisę, która zastąpi ten dochód w przypadku przedwczesnej śmierci. Czynnik również w kosztach pochówku, ponieważ nieoczekiwany koszt jest ciężarem dla wielu rodzin. Grzejający się koszt opieki medycznej jest wystarczającym powodem, aby ubezpieczenie zdrowotne stało się koniecznością.

Nawetprosta wizyta u lekarza rodzinnego może skutkować mocnym rachunkiem. Poważniejsze obrażenia, które prowadzą do pobytu w szpitalu, mogą wygenerować rachunek, który przewyższa cenę tygodniowego pobytu w luksusowym kurorcie. Urazy wymagające operacji mogą szybko podnieść pięciocyfrowych kosztów. Chociaż koszt ubezpieczenia zdrowotnego jest obciążeniem finansowym dla prawie wszystkich, potencjalny koszt braku ubezpieczenia jest znacznie wyższy.

Wymianadomu to kosztowna propozycja. Posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia właściciela domu może utrudnić ten proces. Kupując polisę, poszukaj takiego, który obejmuje wymianę struktury i zawartości, oprócz kosztów utrzymania w innym miejscu podczas naprawy domu. Pewny poziom ubezpieczenia samochodu jest wymagany przez prawo w większości miejsc.

Nawetjeśli nie musisz go mieć, i prowadzisz starego clunkera, który był opłacany od lat, ubezpieczenie samochodowe to coś, czego nie powinieneś pomijać. Jeśli uczestniczysz w wypadku, a ktoś jest ranny lub jego własność jest uszkodzona, możesz zostać poddany procesowi sądowemu, który może kosztować wszystko, co posiadasz. Wypadki zdarzają się szybko, a rezultaty są często tragiczne. Brak ubezpieczenia samochodowego lub zakup tylko minimalnego wymaganego ubezpieczenia oszczędza tylko niewielką ilość pieniędzy i naraża wszystko inne, co posiadasz na ryzyko.

Całapolisa ubezpieczeniowa na życie to stała polisa ubezpieczeniowa na życie, w której świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego wypłacane są świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego. Cała polityka na życie pozostaje w mocy przez cały okres życia ubezpieczonego, dopóki składki są aktualne. Oprócz świadczeń z tytułu śmierci, polisy na całe życie budują wartość pieniężną, do której można uzyskać dostęp w trakcie życia ubezpieczonego. Uniwersalna polisa ubezpieczeniowa na życie (UL) to stałe ubezpieczenie na życie, które pozwala ubezpieczającemu zainwestować swoją wartość pieniężną na oddzielne konto, na którym znajdują się fundusze powiązane z giełdą.

Jestto elastyczna polityka, dzięki której można regulować składki i świadczenia z tytułu śmierci. Wartość pieniężna polisy ubezpieczeniowej na życie to kwota przekraczająca składki zgromadzone w polisie. Wartość pieniężna jest składnikiem oszczędnościowym stałej polisy ubezpieczeniowej na życie, która gromadzi odsetki i może być dostępna dla właściciela polisy w formie wypłaty gotówki lub pożyczki. W życiu straty są nieuniknione, a stopień, w jakim straty te wpływają na nasze życie jest różny.

Ubezpieczeniezmniejsza wpływ, zapewniając korzyści finansowe z tytułu strat objętych ubezpieczeniem. Dostępnych jest wiele rodzajów ubezpieczeń, ale są takie, które znajdują się na szczycie list przebojów pod względem znaczenia. Ubezpieczenie domu lub nieruchomości, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie inwalidzkie, ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie samochodowe to pięć rodzajów, które każdy powinien mieć. Należy pamiętać, że składki na stałe polisy są na ogół wyższe niż w przypadku ubezpieczenia terminowego.

jednak, premia w stałej polisie pozostaje taka sama bez względu na to, ile masz lat, podczas gdy termin może znacznie wzrosła za każdym razem, gdy go odnowisz. Nie odkładaj tego więcej. Porozmawiaj z niezależnym agentem ubezpieczeniowym o ubezpieczeniu terminowym na życie już dziś. To nie kosztuje dużo, ale spokój ducha, który ci daje, jest bezcenny.

Kiedykupujesz ubezpieczenie na życie, nie zapomnij iść z terminowym ubezpieczeniem na życie. Całe ubezpieczenie na życie to chwyt na dłuższą metę. A jeśli uważasz, że nie potrzebujesz ubezpieczenia na życie tylko dlatego, że jesteś młody i samotny, pomyśl jeszcze raz. Jeśli masz mnóstwo długu i żadnych oszczędności na swoje nazwisko, spójrz na małe ubezpieczenie na życie.

Zdrowemu30-latkowi łatwo jest znaleźć tanią polisę, która przynajmniej spłaci Twój dług i pokryje koszty pochówku. Skontaktuj się z firmą Zander Insurance, jeden z naszych dostawców RamseyTrusted, aby uzyskać wycenę ubezpieczenia na życie. Próba ustalenia potrzeb w zakresie ubezpieczenia samochodu może być trudna, więc porozmawiaj z agentem ubezpieczeniowym, który pomoże Ci uzyskać odpowiednią ochronę, której potrzebujesz w samochodzie. Kolejny bardzo ważny rodzaj ubezpieczenia, bez którego nie możesz się obejść? Ubezpieczenie zdrowotne.

Badanieprzeprowadzone przez naukowców akademickich wykazało, że około 67% osób, które ogłosiły upadłość, robi to, ponieważ tonie w długu medycznym, 3 Wysoki koszt ubezpieczenia medycznego nie jest wymówką, aby przejść bez ubezpieczenia, nawet jeśli nie chodzisz do lekarza dużo. Aby pomóc obniżyć koszty ubezpieczenia zdrowotnego, możesz otrzymać plan ubezpieczenia zdrowotnego o wysokim odliczeniu. Pewnie, jesteś na haku, aby zapłacić więcej z góry kosztów opieki zdrowotnej, ale zapłacisz niższą miesięczną składkę. Niektóre firmy oferują obecnie plany zdrowotne o wysokim odliczeniu z kontami HSA, a także tradycyjne plany ubezpieczenia zdrowotnego.

Spójrzna swoje opcje i sprawdź, czy plan z wysokim odliczeniem może ostatecznie zaoszczędzić pieniądze. Niezależny agent ubezpieczeniowy może pomóc Ci przejść przez opcje planu zdrowotnego o wysokim odliczeniu, które można połączyć z HSA. Długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa chroni Cię przed utratą dochodów, jeśli nie możesz pracować przez dłuższy czas z powodu choroby lub urazu. Nie myśl, że trwała niepełnosprawność mogłaby odsunąć na bok Ciebie i Twoją zdolność do pracy? Pomyśl ponownie.

SocialSecurity Administration twierdzi, że nieco ponad 1 na 4 dzisiejszych 20-latków zostanie niepełnosprawny przed osiągnięciem wieku 67,5 Te szanse są zbyt wysokie, abyś mógł skąpić na długoterminowym ubezpieczeniu inwalidzkim. Jeśli jesteś w najlepszych latach zarabiania dochodów, trwała niepełnosprawność może wykoleić Twoje marzenia o posiadaniu domu, a nawet opłaceniu college"u Twojego dziecka. Konkluzja? Upewnij się, że jesteś objęty ochroną. Mnóstwo firm oferuje obecnie swoim pracownikom długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa, więc zacznij tam.

Politykaparasolowa dodaje dodatkową warstwę ochrony dla Ciebie i Twoich aktywów, gdy potrzebujesz ubezpieczenia, które wykracza poza właścicieli domów lub ubezpieczenie samochodu. Powiedzmy, że jesteś winny wypadku z wieloma pojazdami (to nie jest zabawne). Twoje rachunki medyczne i szkody majątkowe mogą szybko sumować się do więcej, niż pokryje nawet ubezpieczenie samochodu. A jeśli zostaniesz pozwany za różnicę, twoje oszczędności, Twój dom, a nawet przyszłe zarobki mogą być na bloku do krojenia.

Ubezpieczeniezdrowotne pokrywa niezbędne koszty leczenia, od wizyt lekarskich po operacje. Wraz z ochroną chorób i urazów, ubezpieczenie zdrowotne obejmuje opiekę profilaktyczną, taką jak comiesięczne zameldowania i testy. Ubezpieczenie zdrowotne jest prawdopodobnie najważniejszym rodzajem ubezpieczenia. Każda osoba dorosła powinna mieć ubezpieczenie zdrowotne.

Dziecisą zwykle objęte planami jednego z rodziców. Zawsze zwracaj uwagę na zniżki na ubezpieczenie samochodu , gdy kupujesz plan. Istnieje wiele rabatów, do których możesz się kwalifikować, aby obniżyć miesięczny rachunek, w tym bezpieczny kierowca, żonaty kierowca, i zniżki na wiele samochodów. Jeśli nie posiadasz pojazdu lub masz prawo jazdy, nie potrzebujesz ubezpieczenia samochodu.

Ubezpieczeniena życie pokrywa koszty związane ze śmiercią, takie jak opłaty pogrzebowe i kostnicze. Ubezpieczenie na życie może również pomóc w spłacie długów, takich jak kredyt hipoteczny i pożyczki, lub na codzienne wydatki. Jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny, ubezpieczenie na życie pomoże również Twojej rodzinie zrównoważyć utracone dochody. To ostatnie jest głównym powodem, dla którego ludzie kupują ubezpieczenie na życie.

Ważnejest, aby pamiętać, że wygasa ubezpieczenie na życie. Jeśli przejdziesz po dacie wygaśnięcia ubezpieczenia na życie, Twoi beneficjenci nie otrzymają zasiłku z tytułu śmierci. Dodatkowo, jeśli złożysz fałszywe roszczenia do swojego ubezpieczyciela, a on się dowie, może on odrzucić roszczenia Twojego beneficjenta. Na przykład, jeśli nie powiadomisz swojego ubezpieczyciela, że palisz, a on rozpatrzy Twój wniosek o ubezpieczenie na życie pod kątem oszustwa, Twoi beneficjenci mogą być narażeni na ryzyko nieotrzymania zasiłku z tytułu śmierci.

Ubezpieczeniena życie to rodzaj ubezpieczenia, o którym większość ludzi chce uniknąć myślenia. Jeśli masz rodzinę, masz również obowiązek upewnić się, że są one przewidziane w przypadku, gdy mijasz przed czasem, zwłaszcza jeśli masz dzieci lub jeśli masz współmałżonka, który nie pracuje. Ubezpieczenie na życie pomoże Twojej rodzinie finansowo poradzić sobie, gdy zdasz, a wraz z nim możesz zapewnić, że Twoja rodzina będzie w stanie przenieść się finansowo, nawet gdy odejdziesz. Jeśli jesteś singlem i niezamężna, najprawdopodobniej nie potrzebujesz ubezpieczenia na życie, chociaż istnieją inne ważne rodzaje ubezpieczeń dla singli.

Ubezpieczenieinwalidzkie jest podobne do ubezpieczenia na życie, ponieważ zapewnia ochronę finansową, jeśli coś ci się stanie. Jeśli doznasz kontuzji i nie jesteś w stanie pracować, ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa zwróci Ci utracone dochody. Ubezpieczenie inwalidzkie może obejmować stałą, tymczasową, częściową lub całkowitą niepełnosprawność. Nie obejmuje jednak opieki medycznej i usług opieki długoterminowej.

Ubezpieczeniena wypadek inwalidztwa jest stosunkowo niedrogie, ale może zapewnić ogromną pomoc finansową, jeśli staniesz się niepełnosprawny przez dłuższy czas. Możesz dowiedzieć się więcej na Ssa, gov. Dzieci nie potrzebują ubezpieczenia inwalidzkiego, ponieważ nie mają dochodu. Jednak nigdy nie wiadomo, kiedy możesz zostać ranny lub chory, dlatego ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa może być dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli pracujesz w szczególnie niebezpiecznym miejscu pracy.

Najlepiejzająć stanowisko gdzieś pomiędzy tymi dwiema mentalnościami. Zdecydowanie powinieneś rozważyć zakup wszystkich lub większości 5 niezbędnych rodzajów ubezpieczeń wymienionych powyżej. Są to najważniejsze rodzaje ubezpieczeń, które zapewniają ogromną ulgę finansową w bardzo realistycznych scenariuszach. Poza 5 głównymi rodzajami ubezpieczeń, powinieneś dokładnie przemyśleć przed zakupem dodatkowego ubezpieczenia.

Jeślipłacisz zbyt dużo pieniędzy za ubezpieczenie, możesz znacznie ograniczyć budżet, a tym samym jakość życia. Głównym powodem, dla którego warto wybrać zbywalną polisę na życie nieletnich jest ubezpieczenie dziecka, jeśli dziecko rozwinie jakąś chorobę lub uraz, który wyrzuciłby je z możliwości uzyskania ubezpieczenia na życie w przyszłości. Jest tani i chodzi o troskę o finansowe samopoczucie dziecka w przyszłości. Syngiel nie potrzebują ubezpieczenia na życie? Nie wiedziałem, że są nieśmiertelni, i zdobywają śmiertelność tylko wtedy, gdy się pobierają.

Ubezpieczeniena życie to dar miłości. Dany z troski o finansowe dobro ukochanej osoby pozostawionej. Faktem jest, że wszyscy umierają, a umieranie jest drogie. Ktoś będzie miał ciężar finansowy i stres związany z planowaniem i dbaniem o ostateczne ustalenia i dyspozycji szczątków.

Oczywiście, jeśli nie masz dojrzałości, przewidywania i kochasz swoich rodziców na tyle, aby zapewnić to przedwczesne wydarzenie, ubezpieczenie nie będzie za to płacić. Będą musieli za to zapłacić, cierpiąc z powodu największej straty, jaką rodzic może kiedykolwiek odczuć. Dla wielu ludzi dom jest ich największym atutem. Ubezpieczenie domu chroni Cię, dając ci finansową siatkę bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia szkód.

Jeślimasz kredyt hipoteczny, Twój pożyczkodawca prawdopodobnie wymaga polisy, ale jeśli nie kupisz własnego, Twój pożyczkodawca może go dla Ciebie kupić i wysłać rachunek. Może to mieć wyższy koszt i mniejszy zasięg. Ubezpieczenie domu jest dobrym pomysłem, nawet jeśli spłaciłeś kredyt hipoteczny, ponieważ chroni Cię przed wydatkami na szkody majątkowe. Chroni również przed odpowiedzialnością za obrażenia i uszkodzenia mienia gości spowodowane przez Ciebie, Twoją rodzinę lub zwierzęta domowe.

Możerównież obejmować Cię, jeśli Twój dom nie nadaje się do zamieszkania po roszczeniu objętym ubezpieczeniem, i może zapłacić za naprawę lub odbudowę wolnostojących konstrukcji, takich jak ogrodzenie lub szopa, uszkodzony przez roszczenie objęte ubezpieczeniem. Może również pomóc w zapłaceniu, jeśli musisz zostać gdzie indziej podczas naprawy domu, i podobnie jak ubezpieczenie domu, oferuje ochronę przed odpowiedzialnością. Ubezpieczenie zdrowotne jest jednym z najważniejszych rodzajów. Twoje dobre zdrowie pozwala pracować, zarabiać pieniądze i cieszyć się życiem.

. Badanie opublikowane w American Journal of Public Health wykazało, że prawie 67% osób uważa, że ich koszty leczenia były częścią przyczyny ich bankructwa. Wielu ekspertów twierdzi, że ubezpieczenie na życie powinno być centralną częścią planu finansowego. Ale jak ważne jest to naprawdę? To zależy od ciebie.

Jeślijesteś żonaty i masz rodzinę po śmierci, co może zrobić ubezpieczenie na życie? Może zastąpić utracone dochody, pomóc w spłacie długów lub opłacić edukację dzieci w college"u. Jeśli jesteś singlem, może pokryć koszty pochówku i spłacić wszelkie pozostawione długi. Ubezpieczenie parasolowe obejmuje odpowiedzialność wykraczającą poza zwykłe polisy. Jeśli coś dzieje się poza domem, za co możesz być odpowiedzialny, ale ubezpieczenie domu lub samochodu nie pokryje Cię, polityka parasolowa wypełniłaby tę lukę.

Naprzykład, jeśli twój pies miał wyjść z domu, pobiegać ulicą i ugryźć kogoś, polityka parasolowa może pokryć szkody. Nie każdy potrzebuje tego rodzaju ubezpieczenia, ale jest ono dostępne i przydatne dla osób, które mogą być bardziej narażone na procesy sądowe. Istnieje kilka różnych rodzajów, ale te, o których prawdopodobnie słyszałeś, to ubezpieczenie terminowe i całe życie. Terminowe ubezpieczenie na życie jest płatne beneficjentom tylko w przypadku śmierci ubezpieczonego w okresie określonym w polisie.

Przyzakupie całego ubezpieczenia na życie wypłacane jest niezależnie od tego, kiedy ubezpieczony umiera. Polityka całego życia osiąga również punkt, w którym ubezpieczający może wypłacić część polisy. Ubezpieczenie samochodu. Krajowe Stowarzyszenie Komisarzy Ubezpieczeń.

Ubezpieczeniedomu, Wybierz wskazówki i narzędzia. Urząd Skarbowy. Ubezpieczenie na życie, Wybierz FAQ i pytania. Instytut Informacji Ubezpiecze.

Kompleksoweubezpieczenie nigdy nie jest wymagane przez prawo stanowe, ale zwykle jest potrzebne w przypadku samochodów , które są dzierżawione lub finansowane. Jeśli Twój samochód nie ma zbyt wiele na drodze do wartości pieniężnej, może nie być warte posiadania kompleksowego lub pokrycia kolizji. Ubezpieczenie właścicieli domów obejmuje Twój dom przed uszkodzeniem i kradzieżą, a także inne niebezpieczeństwa, takie jak uszkodzenie mienia odwiedzających, lub wszelkie koszty, jeśli ktoś został ranny na Twojej nieruchomości. Ubezpieczeniesamochodu od kolizji nigdy nie jest wymagane przez prawo stanowe, ale dealerzy i banki zwykle wymagają go w przypadku samochodów dzierżawionych lub finansowanych.

Jeślikupujesz ubezpieczenie na życie, możesz dodać ubezpieczenie długoterminowe do swojej polisy jako zawodnik ubezpieczenia na życie lub kupić polisę, która łączy ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie LTC. Możesz także skorzystać z kalkulatora ubezpieczenia samochodu MoneyGeek, aby uzyskać bardziej szczegółowe oszacowanie na podstawie wieku, pojazdu i historii jazdy. Aby uchronić się przed kosztownymi kosztami leczenia oraz pokryć ubezpieczenie zdrowotne i odliczenia PIP. Auto, własność, zdrowie, inwalidztwo i życie to najlepsze rodzaje ubezpieczeń, które pomagają chronić siebie i swoje aktywa.

Niektórestany mają znacznie wyższe minimalne poziomy zasięgu niż inne, a czasami nawet wymagają posiadania dodatkowych zabezpieczeń, takich jak ochrona przed obrażeniami ciała (PIP) i ubezpieczone ubezpieczenie kierowcy (UM). .