Gdzie ubezpieczenie samochodu?

Niektórestany, jak Teksas, śledź nawet swoją politykę, aby upewnić się, że jest aktualna. Wiele biur sekretarzy stanu śledzi ubezpieczenie samochodu. Zadzwoń lub udaj się do lokalnego biura sekretarza stanu i zapytaj o ubezpieczenie samochodu. Nie zaszkodzi zapytać, i może zaoszczędzić czas i wysiłek przeglądania stosów papieru, próbując znaleźć informacje o ubezpieczeniu samochodu.

Wzależności od tego, gdzie mieszkasz, Geico może mieć dla Ciebie tańsze oferty niż State Farm. Geico to najtańsza firma w siedmiu stanach, w tym Kalifornia i Floryda. Wybraliśmy te firmy ze względu na ich niskie stawki i dostępność w wielu stanach. Ale tam, gdzie mieszkasz, mogą istnieć tańsze opcje ubezpieczenia samochodu.

Naprzykład wiele firm ubezpieczeniowych Farm Bureau jest dostępnych tylko w jednym stanie, ale często należały do najtańszych w naszej analizie. Większość firm oferuje zniżki na zakup wielu polis; istnieje szansa, że Twoja ukochana osoba kupiła ubezpieczenie samochodu od tej samej firmy, z którą jest Twoja druga polisa. Prawie zawsze powinien znajdować się aktualny dowód karty ubezpieczeniowej w jednym z tych miejsc w stanach, w których musisz mieć ubezpieczenie. Najlepsze ubezpieczenie samochodu bez zaliczki utrzymuje niskie stawki i wymaga tylko płatności za pierwszy miesiąc, aby rozpocząć polisę.

Alenie każdy stan pozwala firmom ubezpieczeniowym samochodowym oprzeć Twoje wyceny na podstawie wyniku ubezpieczenia opartego na kredycie. ValuePenguin obliczył średnią kwotę, jaką kierowcy przepłacają za ubezpieczenie samochodu, obliczając różnicę między średnim kosztem polisy minimalnego ubezpieczenia dla wszystkich przykładowych ubezpieczycieli w każdym stanie a średnim kosztem najtańszych ubezpieczycieli objętych próbą w tym stanie. Prawie każdy stan wymaga od kierowców posiadania pewnej ilości ubezpieczenia od obrażeń ciała i szkody majątkowej. Lub, jeśli wybierzesz firmę znaną z powolnego procesu roszczeń, zastanów się, jak długo możesz sobie pozwolić na bycie bez samochodu lub opłacenie wypożyczonego samochodu, czekając na kontrolę naprawy pocztą.

Wdłuższej perspektywie, najlepszym sposobem na uzyskanie taniego ubezpieczenia samochodu z pełnym ubezpieczeniem jest uczynienie się jak najmniejszym ryzykiem dla ubezpieczycieli. Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez kierowców przy pierwszym ubezpieczeniu samochodu jest wykupienie tylko minimalnej kwoty ubezpieczenia. Aby znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu dla siebie, zacznij od wyceny od firm ubezpieczeń samochodowych z najtańszymi stawkami. Każda firma ubezpieczeniowa oblicza składki nieco inaczej, więc wycena, którą otrzymujesz od jednej firmy, może być z łatwością o setki dolarów droższa niż oferta innej firmy.

Niezależnieod tego, czy wolisz uzyskać ubezpieczenie samochodu online, telefonicznie lub osobiście, przed uruchomieniem aplikacji warto przygotować swoje dane osobowe i informacje o pojeździe, a także preferowaną metodę płatności. Kierowcy w Kalifornii powinni spodziewać się, że co miesiąc zapłacą mniej więcej tyle z góry, aby utrzymać aktywną polisę ubezpieczeniową samochodu. Wszystkie stany mają przepisy dotyczące odpowiedzialności finansowej, które wymagają udowodnienia, że masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za szkody w wypadku samochodowym.